کد : 1110 ۱۴خرداد ۱۴۰۳ ساعت 01:53
با حضور ۱۴ شرکت تولیدی منطقه،

رویداد صدرا در دانشگاه آزاد رودسر افتتاح شد

پایگاه خبری، تحلیلی گیلان ۲۴: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش گفت: «رویداد صدرا» زمینه‌ساز ورود دانشگاه به حوزه نسل چهارم است و این رویداد با توجه به اهداف مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد مبنی بر توسعه فعالیت‌های فناورانه با رویکرد کارآفرینی برگزار می‌شود.
رویداد صدرا در دانشگاه آزاد رودسر افتتاح شد

به گزارش گروه رسانه ای ایران " گرا" به نقل از خبرگزاری علم و فناوری آنا، «رویداد صدرا» با حضور ۱۴ شرکت تراز اول منطقه در حوزه‌های صنعتی، تولیدی و دانش‌بنیان با حضور مسئولان گشایش یافت و به مدت دو روز در سالن طبقه همکف دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش دائر خواهد بود.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش گفت: رویداد صدرا زمینه‌ساز ورود دانشگاه به دانشگاه نسل چهارم است و با توجه به راهبرد‌های کلان دانشگاه و اهداف مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت‌های فناورانه با رویکرد کارآفرینی در زیست‌بوم‌های محلی و منطقه‌ای و همچنین منویات مقام معظم رهبری با تأکید بر توسعه اشتغال و با هدف فراهم آوردن شرایط اشتغال، ارتقای آمادگی به کار دانشجویان، افزایش مهارت‌های حرفه‌ای و ایجاد ارتباط میان دانشگاه، صنعت و جامعه برگزار شده است.

 

بهمن پنجعلی‌زاده مرسه اضافه کرد: در همین راستا طرحی با عنوان پویش با ابتکار دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شد که زمینه‌ساز اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان است، به طوری که از صنایع مختلف نیازسنجی به‌عمل آمده و پس از احصای موقعیت‌های شغلی، زمینه اشتغال دانشجویان متناسب با رشته تحصیلی خود براساس این نیاز‌ها و با معرفی از طرف دانشگاه فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه رویداد صدرا زمینه‌ساز طرح پویش است، افزود: صنایع در رویداد صدرا موقعیت‌های شغلی خود را معرفی می‌کنند و دانشجویان توانمندی‌ها و علاقه‌های خود را به صورت چهره به چهره مطرح و با شرایط کاری آن‌ها آشنا می‌شوند که در نهایت از طریق طرح پویش زمینه‌ساز اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان مهیا می‌شود.

به گفته وی ،  دانشگاه آزاد اسلامی از رویداد صدرا به دید منبع درآمدزایی نگاه نمی‌کند؛ بلکه این رویداد را بستری برای استخدام و اشتغالزایی دانشجویان می‌داند و با برگزاری نمایشگاه صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال) دنبال مهارت‌افزایی دانشجویان است و بستر کارآفرینی را برای دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه ایجاد می‌کند و همزمان تلاش می‌کند با ایجاد ارتباط مؤثر با صنعت، درراستای حل مسائل مربوط به صنایع قدم بردارد.

 

پایگاه خبری، تحلیلی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]