کد : 996 ۲۴اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت 21:16

۲۵۲ مجوز صنعتی بدون فعالیت باطل می شود

پایگاه خبری ، رسمی گیلان ۲۴: مدیرکل صمت گیلان اعلام کرد : در راستای اجرای دقیق قانون بیش از ۲۵۲ مجوز صنعتی در استان که بدون فعالیت و پیشرفت هستند باطل می‌شود.
252 مجوز صنعتی بدون فعالیت باطل می شود

تیمور پورحیدری با بیان اینکه ۸۱۲ مجوز دارای اعتبار در حوزه‌های صنعتی، دخانی، رمز ارز و انبار در سامانه وجود دارد، گفت: از این تعداد ۱۶۴ مجوز طرح توسعه صنعتی برای کارخانجات در حال فعالیت صادر شده است که این واحد‌ها در حال تکمیل خطوط تولید خود هستند.
وی  با اشاره به اینکه ۱۸۴ طرح صنعتی در گیلان بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اضافه کرد: این طرح‌ها تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
پورحیدری؛ پایش و رصد مستمر مجوز‌های تاسیس‌های صنعتی قدیمی را به حوزه طرح و برنامه تکلیف و تاکید کرد: شفاف سازی امور با ابطال مجوز‌های راکد و متوقف شده لازمه برنامه‌ ریزی صحیح و دقیق برای جذب سرمایه‌گذاران جدید و واگذار شدن زمین و زیرساخت‌های است
.

پایگاه خبری ، رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]