کد : 815 ۱۴فروردین ۱۴۰۳ ساعت 16:29
تعزیرات حکومتی گزارش داد،

توزیع کننده سوسیس کهنه ۱۰۰ میلیون تومان جریمه شد

پایگاه خبری رسمی گیلان ۲۴: مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: یک متصدی مواد پروتئینی به علت عرضه انواع سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته در شهر رشت بیش از یکصد میلیون تومان محکوم شد.
توزیع کننده سوسیس کهنه 100 میلیون تومان جریمه شد

مرتضی امینی در این باره  توضیح داد: در راستای اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان و عید نوروز، پرونده عرضه ۲۰۰ کیلو گرم انواع مواد پروتئینی در شعبه دوم بدوی قاچاق کالا و ارز رشت رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان افزود: شعبه پس از بررسی پرونده و نداشتن مدارک قانونی اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر بسته شدن و نصب پارچه، متهم را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

امینی گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی این گزارش را در بازرسی از واحد صنفی متهم، تهیه و گزارش آن را برای رسیدگی به این اداره کل ارسال کردند.

 

پایگاه خبری رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]