کد : 807 ۱۱فروردین ۱۴۰۳ ساعت 22:53
استاندار گیلان:برخی به دنبال ایجاد ناهنجاری ها هستند!

عده ای با سنگ اندازی قصد به حاشیه بردن تلاشها را دارند

پایگاه خبری رسمی گیلان ۲۴: استاندار گیلان اعلام کرد: متاسفانه عده‌ای با سنگ‌اندازی و اظهارنظرهای غیرکارشناسی در تلاشند تا طعم شیرین افتتاح این پروژه را به حاشیه ببرند و از این پس اگر هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی مطالبی غیرمنصفانه به عملکرد دولت روا دارند، باید توضیحات متقن و مستند داشته باشند.
عده ای با سنگ اندازی قصد به حاشیه بردن تلاشها را دارند

اسدالله عباسی صبح امروز (شنبه ) در جلسه ستاد خدمات سفر و شورای ترافیک و راهبری تصادفات با اشاره به افتتاح ۸.۵ کیلومتر آزاد راه قزوین – رشت در اسفندماه سال گذشته اظهار کرد: برخی افراد ناآگاه با نگاه غیرمنصفانه سعی در کوچک نشان دادن این پروژه و تشویش افکار عمومی دارند.

وی با تشریح افتتاح آزاد راه قزوین – رشت در دولت دهم و باقیمانده ۱۱.۵ کیلومتر از این آزادراه جزو تعهدات دولت در آن زمان و انجام سه کیلومتر آن اضافه کرد: احداث ۸.۵ کیلومتر از این آزاد راه باقیمانده بود که با اختصاص اعتبار و پی‌گیری‌های بسیار در دولت مردمی به بهره‌برداری رسید؛ اما عده‌ای با سنگ‌اندازی و اظهارنظرهای غیرکارشناسی در تلاشند تا طعم شیرین افتتاح این پروژه را به حاشیه ببرند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به مشکلات مسافران و مردم قبل از افتتاح ۸.۵ کیلومتر باقیمانده آزاد راه قزوین – رشت از جمله ترافیک عنوان کرد: کاهش ترافیک، سوخت و زمان سفر از مزایای افتتاح این پروژه است که مردم طعم شیرین آن را در سفرهای نوروزی چشیده‌اند.

وی با بیان اینکه اصلاح هندسی بخش شمال به جنوب این آزاد راه باید انجام شود، اضافه کرد: در چند نقطه از آزادراه قزوین – رشت که در گذشته درست شده باید استانداردسازی شود.

استاندار گیلان با اشاره به زحمات شبانه‌روزی دولت مردمی سیزدهم و حمایت مقام معظم رهبری از این دولت و با تاکید بر اینکه همه ما باید از رهبری الگو بگیریم، بیان کرد: از این پس اگر هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی مطالبی غیرمنصفانه به عملکرد دولت روا دارند، باید توضیحات متقن داشته باشند.

وی با تاکید بر این که مدیران گیلان باید عملکرد و خدمات دولت در بخش‌های مختلف را برای مردم تبیین کنند، اظهار کرد: برخی از مدیران در استان نسبت به این موضوع بی توجه هستند که بطور واضح از مدیری که منفعلانه عمل کند، دفاع و حمایت نخواهم کرد.

عباسی در ادامه با اشاره به شب‌های قدر و همزمانی روز شهادت حضرت علی (ع) با روز طبیعت بر ضرورت رعایت شئونات اسلامی در این ایام تاکید کرد و افزود: تفرجگاه‌ها و تفریحگاه‌ها به احترام ایام سوگواری تعطیل است و نظارت ویژه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برخی به دنبال ایجاد ناهنجاری در این استان هستند، اظهار کرد: گیلان زادگاه و موطن افراد ولایتمدار و دیندار است که بر پای ارمان های امام راحل و شهدا ایستاده اندو اجازه جولان عده‌ای افراد لاابالی را نمی دهند.
.

پایگاه خبر رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]