کد : 785 ۶فروردین ۱۴۰۳ ساعت 21:45
با وجود بارشها و سرمای هوا!

۴ میلیون گردشگر نوروزی وارد گیلان شدند

پایگاه خبری رسمی گیلان ۲۴: مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا ظهر پنجم فروردین بیش از ۴ میلیون گردشگر وارد گیلان شده اند .
4 میلیون گردشگر نوروزی وارد گیلان شدند

ولی جهانی با اشاره به اجرای طرح‌های معنوی در اماکن گردشگری گیلان در ماه مبارک رمضان افزود: از ابتدای تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ تا کنون ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر وارد گیلان شده است.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان با اشاره به ورود ۹۰۰ هزار خودرو از بتدای تعطیلات نوروز به گیلان گفت: از ۲۴ اسفند تا کنون ۶ میلیون نفر شب در گیلان اقامت کرده اند که نسبت به سال قبل به دلیل سرمای هوا و بارندگی‌ها کمی کاهش داشته است.

استقبال گردشگران از طبیعت گیلان
وی با اشاره به استقبال گردشگران خارجی در نوروز امسال از طبیعت زیبای گیلان بیان کرد: در این مدت ۳۰۰ گردشگر از اتباع آذربایجان، روسیه، فرانسه، ترکیه، افغانستان، ترکمنستان، مصر، چین و عراق نیز به گیلان سفر کرده اند.

استقبال گردشگران از طبیعت گیلان
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان با اشاره به استقبال گردشگران از موزه‌های تاریخی استان، تصریح کرد: تا کنون ۳۰۰ هزار نفر از موزه‌های گیلان به ویژه قلعه رودخان، ماسوله و موزه میراث روستایی استان دیدن کرده اند.
گیلان ۳ هزار و ۶۰۰ هتل، اماکن بومگردی و اقامتی دارد که ۷۷ درصد از تخت‌های استان در اشغال گردشگران است.
اجرای طرح افطار تا سحر از ویژه برنامه‌های گردشگری گیلان در ماه رمضان است
.

پایگاه خبری رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]