کد : 600 ۲۱بهمن ۱۴۰۲ ساعت 15:50
خسارت می‌خواهم،

شوهرم حمام نمی‌رود و بو می‌دهد؛!

پایگاه خبری گیلان ۲۴: چندی پیش، زنی اهل ترکیه به دادگاه خانواده مراجعه و تقاضای طلاق از همسرش کرد و علت اصلی این شکایت را عدم توجه همسرش به بهداشت فردی عنوان کرد.
شوهرم حمام نمی‌رود و بو می‌دهد؛!

این زن در فرم شکایت نوشت، همسرش ۵ روز به ۵ روز لباسش را عوض می‌کند، به‌ ندرت حمام می‌رود (۷ تا ۱۰ روزی یکبار) و همیشه بوی نامطبوع عرق می‌دهد.

زن حتی همراه با خود چند شاهد، از جمله همکاران شوهرش را به دادگاه آورده بود و همه آنها تایید کردند که همسر این زن کوچکترین توجهی به بهداشت فردی اش ندارد.

دادگاه درخواست طلاق زن را پذیرفت و در عین حال شوهر (الآن شوهر سابق) را به پرداخت ۵۰۰هزار لیر ترکیه (۱۶هزار و ۵۰۰ دلار) خسارت به زن محکوم کرد.

وکیل این خانم به یکی از رسانه‌های ترکیه گفت، «بهداشت فردی بسیار مهم است و اگر هر یک از زوجین به این موضوع توجه نکند، طرفین حق دارند درخواست طلاق کنند. نداشتن بهداشت فردی بیشتر مواقع زندگی را برای اطرافیان تحمل ناپذیر می‌کند

پایگاه خبری گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]