کد : 594 ۲۰بهمن ۱۴۰۲ ساعت 00:45
همزمان با جشن انقلاب و عید مبعث،

شرایط ویژه پلیس گیلان برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی

فرمانده انتظامی استان از شرایط ویژه پلیس برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در آستانهِ جشنِ انقلاب و مبعث نبی مکرم اسلام (ص) خبر داد.
شرایط ویژه پلیس گیلان برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی

سردار عزیزاله ملکی در خصوص جزئیات خبر شرایط ویژه پلیس برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی گفت: در سالروز مبعث پیامبر رحمت و در آستانه جشن بزرگ انقلاب اسلامی؛ برای افزایشِ رضایتِ شهروندان بنابر تدبیر فرمانده کل انتظامی کشور مالکان وسایل نقلیه‌ای که صِرفا در چارچوب مقررات پلیس و راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ منتقل شده‌اند، می‌توانند از شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ در سراسر کشور و یا از طریق اپلیکیشن «پلیس من» با مراجعه به قسمت پلیس راهور و صفحه ترخیص خودرو نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه ترخیص خودروهایِ توقیفی شاملِ تمام تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط نیز است افزود: خودرو‌هایی که شکایت قضائی و پرونده مفتوح در سیستم قضائی دارند، مشمول این طرح نیستند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تسهیلات ویژه‌ای نیز برای موتورسیکلت‌های رسوبی در هزینه پارکینگ و همچنین جرائم رانندگی و بیمه در نظر گرفته شده است گفت: برای تسهیل و مساعدت در فرآیند ترخیص، نسبت به تقسیطِ جرایمِ رانندگی از طریق ستادِ ترخیصِ پلیس راهور استان اقدام خواهد ش
د.

گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]