کد : 591 ۱۹بهمن ۱۴۰۲ ساعت 08:57

نوشیدنی که کبد و روده‌هایتان را پاکسازی می‌کند

از آنجایی که کبد یکی از ارگان‌های اصلی است باید پس از مسمومیت، فورا سم‌زدایی شود. بسته به شیوه زندگی شما، کبد می‌تواند فورا مسموم شود و شما را دچار مشکل کند و رنج بکشید و می‌تواند کار آنرا متوقف سازد.www.gilan۲۴.ir

  برای جلوگیری از بروز بیماری‌ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم‌زدایی را می‌توان پیش گرفت، سم‌زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.
برای سم‌زدایی روده و کبد به سراغ داروخانه طب سنتی می‌رویم، دستورالعمل‌هایی که در این مقاله به شما ارائه خواهیم داد اکثرا برای قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند و تاثیرات فوق العاده آن بارها و بارها ثابت شده است.
از آنجایی که کبد یکی از ارگان‌های اصلی است باید پس از مسمومیت، فورا سم‌زدایی شود. بسته به شیوه زندگی شما، کبد می‌تواند فورا مسموم شود و شما را دچار مشکل کند و رنج بکشید و می‌تواند کار آنرا متوقف سازد. اگر شما می‌خواهید که دچار این مشکل نشوید و یا اگر مسموم شده‌اید می‌توانید با یک رژیم غذایی سالم از این مشکل دور شوید.
ترب برای سم‌زدایی و انواع مختلف رژیم مناسب است چرا که حاوی الیاف رژیمی بسیار شناخته شده ایی است که می‌تواند دستگاه گوارش نیز بطور کامل پاکسازی کند. ترب نیز سلامت روده را دربر می‌گیرد و از آن محافظت می‌کند. در این بخش قصد داریم تا شما را با چگونگی تهیه شربت پاک کننده سموم روده و کبد آشنا سازیم.
مواد مورد نیاز:
طرز تهیه نوشیدنی خانگی برای سم‌زدایی روده و کبد:
ابتدا، دو فنجان آب را به مخلوط کن اضافه کنید و سپس تمام مواد گفته شده در بالا را داخل مخلوط کن بریزید و بطور کامل مخلوط کنید تا یک دست خرد شود و آنرا در یخچال قرار دهید تا خنک شود سپس بنوشید.

خواص ترکیبات اصلی نوشیدنی سم‌زدایی روده و کبد
سیب برای دفع سموم:

مواد تشکیل دهنده سیب حاوی ضدعفونی کننده سالم است چراکه مقدار زیادی پکتین که به دستگاه گوارش کمک می‌کند تا سموم را دفع کند، می‌باشد.
ریشه زنجبیل برای سم‌زدایی روده و کبد:

یبوست، نفخ و بسیاری از مسائل مربوط با دستگاه گوارش را با ریشه زنجبیل می‌توان درمان کرد. ریشه زنجبیل همچنین نیز برای سم‌زدایی روده و کبد استفاده می‌شود.
لیمو برای سم‌زدایی روده و کبد:

لیمو یک ابزار مناسب و شگفت‌انگیزی برای سم‌زدایی روده و کبد است که می‌تواند به بهترین نحو این دو ارگان را سم‌زدایی نماید. لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است، که برای تجدید متابولیسم بدن مناسب است.
کلم برای رفع سموم کبد:

کلم یکی از بهترین گزینه‌ها برای کبد می‌باشد و شما می‌توانید آن‌ها را هم بصورت آب پز و یا خام مصرف نمایید. کلم برای رفع سموم شما بسیار مناسب است و توصیه می‌شود که این گیاه را رژیم غذایی خود اضافه کنید.

 

www.gilan24.ir
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]