کد : 572 ۱۶بهمن ۱۴۰۲ ساعت 00:07

پزشک زیبایی زندانی شد!

سرهنگ مهدی خادمی در تشریح جزئیات دستگیری گفت: با توجه به گزارش مردمی مبنی بر فعالیت فردی غیر‌متخصص به عنوان دکتر پوست و مو موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.www.gilan۲۴.ir
پزشک زیبایی  زندانی شد!

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از سوی پلیس این بود که متهم بدون مجوز و داشتن مدرک پزشکی اقدام به عمل زیبایی، تزریق بوتاکس ، لیزر مو و ... برای مراجعه‌کنندگان و تجویز دارو برای آنها به صورت غیر قانونی می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر گفت: با توجه به حساسیت موضوع و با هماهنگی قضایی ماموران پلیس به همراه ماموران شبکه بهداشت و درمان شهرستان به محل مورد نظر اعزام و متهم دستگیر و مطب غیر مجاز وی پلمب شد.

سرهنگ خادمی با بیان اینکه در بازرسی از مطب متهم تعدادی لوازم پزشکی و لوازم اعمال تخصصی زیبایی پوست کشف و پزشک قلابی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.


 

 

www.gilan24.ir
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]