کد : 1303 ۱۸تیر ۱۴۰۳ ساعت 22:11

دادستان ویژه استانهای گیلان و قزوین معرفی شد

پایگاه خبری ، رسمی گیلان ۲۴: حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده به سمت دادستان ویژه روحانیت استان های گیلان و قزوین منصوب و از تلاش‌های حجت الاسلام و المسلمین نصرت آبادی قدردانی شد
دادستان ویژه استانهای گیلان و قزوین معرفی شد

به گزارش گروه رسانه ای ایران " گرا" ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، مراسم تکریم و معارفه دادستان ویژه روحانیت استان گیلان و قزوین با مسئولان قضایی استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی معاون قضایی دادستان کل ویژه روحانیت یکی از شاهکارهای امام را تشکیل دادگاه ویژه روحانیت دانست و تصریح کرد: این تشکیلات در راستای پیشگیری از نفوذ افراد تبهکار و منحرف در حوزه های علمیه و حفظ حیثیت روحانیون ایجاد شده است .

وی گفت: اقدامات لازم جهت پیشگیری از وقوع تخلف و جرائم در حوزه روحانیت از وظایف دادسرای ویژه روحانیت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان نیز  با تسلیت ایام عزاداری سید الشهداء(علیه السلام) اظهار داشت: باید در مسیر شناخت راه و هدفی که حضرت اباعبدالله (علیه السلام) جان خود را فدا کرد، گام برداریم.

وی یکی از درس ها و عبرت های عاشورا را توجه به آسیب ولایت ستیزی در عاقبت بخیری افراد عنوان کرد و گفت: فاصله گرفتن از ولایت، آسیب و تهدیدی است که در هر شرایطی انسان را تهدید می کند.

رئیس شورای قضایی استان، روحانیون را پاسداران دین دانست و اظهار کرد: دادسرای ویژه روحانیت وظیفه پیشگیری و صیانت را بر عهده دارد و در رسیدگی ها نیز باید از اطاله رسیدگی ها اجتناب نماید.

وی  از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین نصرت آبادی در دادسرای ویژه روحانیت گیلان و قزوین قدردانی کرد.
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده به سمت دادستان ویژه روحانیت استان های گیلان و قزوین منصوب شد.
.

پایگاه خبری ، رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
با مصرف بهینه 300 خودرو اتومات جایزه بگیرید
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]