کد : 1266 ۱۲تیر ۱۴۰۳ ساعت 22:38
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان:

ملاک در برگزاری انتخابات بی طرفی و اجرای مر قانون است

پایگاه خبری، رسمی گیلان ۲۴: مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان گفت: ملاک مسوولان اجرایی در برگزاری انتخابات، بی طرفی تمام و اجرای مر قانون است.
ملاک در برگزاری انتخابات بی طرفی و اجرای مر قانون است

 به گزارش گروه رسانه ای ایران " گرا" ، سید هاشم حسینی آغوزبنی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار کرد: تلاش برای جلب آرای عمومی و مشارکت حداکثری مردم نجیب این سرزمین در انتخابات یک وظیفه شرعی و قانونی برای مسئولان بوده اما این تلاش‌ها قطعاً باید به دور از هرگونه جانبداری باشد.

وی با اشاره به اینکه این حضور حداکثری به تقویت اقتدار نظام و بنیان انقلاب و سرافرازی ایران اسلامی در منطقه و جهان می‌افزاید، بیان کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی نماد مردم سالاری دینی است و مسئولان دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در استان به عنوان خادمان این ملت، تمامی ملزومات این حضور حداکثری را فراهم کرده اند تا مردم شریف گیلان در سرنوشت خود سهیم باشند و مهم‌ترین شیوه این سهیم شدن در دوران کنونی شرکت پرشور در انتخابات است.

مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان تصریح کرد: در شرایط کنونی بی تردید انتخابات مقوله‌ای بسیار جدی است و هر فرد دلسوز و وطن دوستی نظرات و گرایش‌هایی به نامزدی ویژه در انتخابات داشته باشد که اگر این نباشد، جای شگفت است، اما در مقام مدیر و مسئول اجرایی ضرورت دارد این دیدگاه و نظر کمترین اثری در مدیریت امور نداشته و به یقین نهایت بی طرفی رعایت شود.

حسینی گفت: همواره تلاش شده تا در برگزاری انتخابات چهار مؤلفه و راهبرد مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی یعنی مشارکت قوی، رقابت واقعی، سلامت به معنای واقعی کلمه و امنیت کامل محور عمل باشد و در این راستا حفاظت و صیانت از آرای مردم را نیز به عنوان وظیفه به نحو احسن به انجام رسیده است.

وی با حضور استاندار در کنار مردم و حمایت از هم افزایی در صحنه مشارکت عمومی تصریح کرد: همه ما خود را موظف به رعایت اصل بی طرفی در انتخابات دانسته و با اتخاذ تصمیمات و تدابیر لازم، ایجاد هماهنگی، هم افزایی و تمهید مقدمات در همه سطوح استان و شهرستان‌ها در دستگاه‌های اجرایی، انتظامی و امنیتی نسبت به اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی شهید جمهور آیت الله رئیسی، برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور را دنبال می‌کنیم
.

گیلان 24+ مهر
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
با مصرف بهینه 300 خودرو اتومات جایزه بگیرید
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]