درباره ما

شبکه خبری ، تحلیلی " گیلان 24" بیست و سوم خرداد ماه سال 1392 همزمان با سالروز ولادت فرخنده و مبارک حضرت ابوالفضل العباس "ع" موجودیت یافت.

مدیریت این شبکه خبری با بیش از 34سال سابقه فعالیت مستمر و حرفه ای در رسانه های مختلف کشوری و ماموریت رسانه ای در چند کشور همسایه از جمله سابقه 30ساله کار در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، صدا و سیما ، ، روزنامه ایران، روزنامه حمایت، چندین نشریه و سایت خبری با تشویق و پیگیری برخی مسئولان استانی این شبکه را با هدف کمک به توسعه و آبادانی بیشتر گیلان عزیز و به نیت ایجاد تریبونی آزاد و قانونمند برای انعکاس نظرها، پیشنهادها و دیدگاه های سازنده مردم عزتمند این خطه همیشه سبز و زیبا راه اندازی کرد.

مدیرشبکه خبری گیلان 24، در کارنامه خود مدیریت نظارت و ارزشیابی خبرگزاری نفت" شانا" و مجله مشعل در وزارت نفت، ریاست اداره ی ارتباطات قوه قضائیه، سردبیری شبکه اطلاع رسانی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور، داوری منطقه ای و سراسری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های کشور و معاونت خبرگزاری دانشجویی ایران را دارد و هم اکنون بعنوان نویسنده " 6 اثر در حوزه های سیاسی، اجتماعی، روزنامه نگاری و ارتباطات" و یک اثر در حوزه دفاع مقدس و نیز استادی دانشگاه در رشته های روابط عمومی ، ارتباطات و مدیریت دولتی فعالیت می کند.

شبکه خبری گیلان 24 و مدیریت آن با این پیشینه، متواضعانه از همه اهل قلم، نخبگان، فرهیختگان، مفاخر فرهنگی و دینی، اندیشمندان، مخترعان، مبتکران، کارآفرینان عزیز، صاحبان اندیشه و سرمایه ، دانشجویان، دانش آموزان، کارمندان، کارگران ، کشاورزان و به خصوص نسل جوان فهیم درخواست مجدانه دارد تا به هر شیوه ای که تمایل دارند با این شبکه خبری حرفه ای نوظهور با هدف توسعه و ابادانی استان گیلان و ایران عزیز همکاری کنند، به ویژه آنکه انتظار داریم این همکاری و مساعدت شما بزرگواران در مسیر توسعه و عزت استان ، مردم خوب این خطه وسرزمین پهناور ایران باشد. پیشاپیش دست های مهربان و گرم شما را که یار و یاور ما خواهید بود، با صمیمیت و افتخار می فشاریم و به این همکاری مباهات می کنیم

با نهایت سپاس و امتنان و آرزوی توفیق

با احترام، مجید محمدپور

 

اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]