۱۳۹۶ چهارشنبه ۷ تير
 
"گيلان 24 " پل ارتباطي انديشمندان،‌ محققان و دانشگاهيان با جامعه - منتظر ديدگاه ها و نظرات شما هستيم    شبکه "تحلیلی ،‌ خبري گیلان 24 "برای بخش آگهی از سراسر ایران و حوزه اطلاع رساني در استان گيلان و غرب مازندران نماینده فعال می پذیرد.     شبکه تحليلي،‌ خبري گیلان 24 افتخار دارد،‌ کالا و خدمات مرغوب و استاندارد شمارا با کمترین هزینه در داخل و خارج از كشور تبلیغ کند.     توجه: شرکت های تولیدی و تعاونی ها با برند برتر برای معرفی بیشتر خود در ساعت اداري با ما تماس بگیر ند. 33669539- 013     
تبلیغـــــات
  • یک تیم تروریستی را منهدم کردیم

  • اولین خوشه های برنج در گیلان اشکار شد

  • توهین‌کنندگان به رئیس‌جمهور شناسایی شدند

تبلیغـــــات
یادداشت روز
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقدامی تهاجمی و بی نظیر موشکی مقر تجمع و استحکامات داعشی ها را در سوریه هدف دقیق قرارداد و ضربه فراموش نشدنی و مهلکی به تروریست های داعش وارد کرد.
محیط زیست گیلان
نشریه واکنش و شبکه خبری گیلان 24: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندرانزلی گفت : 15 نفر از دوستداران محیط زیست همگام با 2 کیلومتر دوچرخه سواری زباله های حاشیه تالاب انزلی را پاکسازی کردند.
فناوری های نو
گیلان 24 و نشریه واکنش: مدیر فن‌آوری اطلاعات بانک مرکزی از ایجاد زیرساخت فناوری جدید پرداخت خبر داد و اظهارداشت: در این سامانه جدید به جای استفاده از کارت از نشان‌گذاری در پرداخت‌ها استفاده می‌شود.
نظر شما چیست؟
گیلان 24 و نشریه واکنش: استاندار گیلان در نشست صمیمی با خانواده بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت : با یاری دادن دولت برآمده از انتخابات دست در دست هم برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.
پیوندهای مرتبط
1
[2]
[3]
اخبار برگزیده

اخبار و گزارش ها

برنـدهــای بـرتـر

تمامی حقوق سايت متعلق به شبکه خبری ، تحلیلی “GILAN24.IR” می باشد .
حامی موسسه حمایتی کودکان سرطانی (محک)