۱۳۹۵ دوشنبه ۸ شهريور
 
"گيلان 24 " پل ارتباطي انديشمندان،‌ محققان و دانشگاهيان با جامعه - منتظر ديدگاه ها و نظرات شما هستيم    شبکه "تحلیلی ،‌ خبري گیلان 24 "برای بخش آگهی از سراسر ایران و حوزه اطلاع رساني در استان گيلان و غرب مازندران نماینده فعال می پذیرد.     شبکه تحليلي،‌ خبري گیلان 24 افتخار دارد،‌ کالا و خدمات مرغوب و استاندارد شمارا با کمترین هزینه در داخل و خارج از كشور تبلیغ کند.     توجه: شرکت های تولیدی و تعاونی ها با برند برتر برای معرفی بیشتر خود در ساعت اداري با ما تماس بگیر ند. 33669539- 013     
تبلیغـــــات
  • فضای با نشاطی برای اهالی فرهنگ ایجاد شده است

  • شوراي شهر رشت به حد نصاب نرسيد

  • دولت يازدهم عمكرد خوبي دارد

تبلیغـــــات
یادداشت روز
براساس آمار و داده هاي كشورهاي پيشرو در بخش توريسم،‌بی تردید یکی از پول سازترین و اشتغال آور ترين زمينه ها و ظرفیت های اقتصادی امروز در جهان ، صنعت گردشگري است.
محیط زیست گیلان
شبكه خبري گيلان 24 و نشريه ي منطقه اي واكنش: معاون رئيس جمهوري و رئيس حفاظت محيط زيست كشور اعلام كرد: با نصب پرچم آبی در مناطق فاقد آلودگی پسماند و پساب مردم بومي و مسافران دريا با آسودگي خيال از دريا لذا مي برند.
فناوری های نو
گيلان 24: با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرزاد توکلی به عنوان”مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان” منصوب شد.
نظر شما چیست؟
هفته دولت ياد آور شهادت مظلومانه رئيس جمهوري و نخست وزير مردمي، ‌پاك دست، خدمت گذار و مسلماني است كه به اين بهانه هر سال دولت ها تلاش مي كنند تا در اين هفت روز با ارائه آمار و اطلاعات رسمي با شيوه هاي مختلف به مردم خوب سرزمين ما گزارش كار بدهند.
پیوندهای مرتبط
1
[2]
[3]
اخبار برگزیده

اخبار و گزارش ها

برنـدهــای بـرتـر

تمامی حقوق سايت متعلق به شبکه خبری ، تحلیلی “GILAN24.IR” می باشد .
حامی موسسه حمایتی کودکان سرطانی (محک)