۱۳۹۵ سه شنبه ۱۶ آذر
 
"گيلان 24 " پل ارتباطي انديشمندان،‌ محققان و دانشگاهيان با جامعه - منتظر ديدگاه ها و نظرات شما هستيم    شبکه "تحلیلی ،‌ خبري گیلان 24 "برای بخش آگهی از سراسر ایران و حوزه اطلاع رساني در استان گيلان و غرب مازندران نماینده فعال می پذیرد.     شبکه تحليلي،‌ خبري گیلان 24 افتخار دارد،‌ کالا و خدمات مرغوب و استاندارد شمارا با کمترین هزینه در داخل و خارج از كشور تبلیغ کند.     توجه: شرکت های تولیدی و تعاونی ها با برند برتر برای معرفی بیشتر خود در ساعت اداري با ما تماس بگیر ند. 33669539- 013     
تبلیغـــــات
  • جشنواره غذاي محلي در بخش كلاچاي

  • اوقاف در رشت"بیمارستان تخصصی سرطان" مي سازد

  • كارت هوشمند به جاي دفترچه بيمه

تبلیغـــــات
یادداشت روز
قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران صراحت شيريني دارد مبني بر اينكه ( " اين مال و ثروت و املاك و اراضي و هتل ها و ويلاها و برج ها و سكه ها و طلاها ،‌ اثار باستاني،‌ اندوخته ها درداخل و خارج و ....") از كجا آورده اي.
محیط زیست گیلان
گيلان 24: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه محیط زیست مدافع حقوق مردم است، گفت: برخی‌ها با استفاده از قدرت سیاسی و یا ثروت خود در تقابل با محیط زیست برمی‌آیند.
فناوری های نو
گيلان 24 و نشريه ي منطقه اي واكنش: اولین دوربین ایرانی با عکسبرداری سریع به همراه آنالیز تصاویر توسط دکتر امیرهوشنگ نظامیوند چگینی عضو هیأت علمی گروه مهندسی عمران دانشکده فنی دانشگاه گیلان ساخته شد .
نظر شما چیست؟
مركز نمايشگاهي دائمي استان گيلان كه در سالن كارخانه سابق فرش گيلان مستقر شده است به تازگي تبليغاتي را مبني بر نمايشگاه لوازم آرايشي در معابر جاري كرده است.
پیوندهای مرتبط
1
[2]
[3]
اخبار برگزیده

اخبار و گزارش ها

برنـدهــای بـرتـر

تمامی حقوق سايت متعلق به شبکه خبری ، تحلیلی “GILAN24.IR” می باشد .
حامی موسسه حمایتی کودکان سرطانی (محک)