۱۳۹۵ شنبه ۷ اسفند
 
"گيلان 24 " پل ارتباطي انديشمندان،‌ محققان و دانشگاهيان با جامعه - منتظر ديدگاه ها و نظرات شما هستيم    شبکه "تحلیلی ،‌ خبري گیلان 24 "برای بخش آگهی از سراسر ایران و حوزه اطلاع رساني در استان گيلان و غرب مازندران نماینده فعال می پذیرد.     شبکه تحليلي،‌ خبري گیلان 24 افتخار دارد،‌ کالا و خدمات مرغوب و استاندارد شمارا با کمترین هزینه در داخل و خارج از كشور تبلیغ کند.     توجه: شرکت های تولیدی و تعاونی ها با برند برتر برای معرفی بیشتر خود در ساعت اداري با ما تماس بگیر ند. 33669539- 013     
تبلیغـــــات
  • معافیت مشمولان غایب تعیین تکلیف شد

  • كاهش جابه جايي كالا در بنادر شمال نگران کننده است

  • ایران و فرانسه تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تبلیغـــــات
یادداشت روز
گيلان 24 و نشريه واكنش: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: با پیگیری‌ها و تلاش‌های نمایندگان مجلس در حال حاضر موانع بیمه صیادان برطرف شده است و تلاش است تا پایان اسفند شاهد اجرای بیمه صیادان در گیلان باشیم.
محیط زیست گیلان
گيلان 24: به دنبال پایش به عمل آمده از معادن شن و ماسه رودخانه ای در رودبار 3 معدن رودخانه ای که تلاش در دیواره سازی و انحراف مسیر رودخانه جهت عملیات برداشت شن و ماسه داشتند ، منع فعالیت شدند.
فناوری های نو
گيلان 24: با فراگیر شدن ابزارهای هوشمند دیجیتالی، تقریبا اکثر لوازم خانگی هم جای خود را به مدل‌های هوشمند داده‌اند. یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی تلویزیون است که چند سالی است به دسته لوازم هوشمند منزل پیوسته است.
نظر شما چیست؟
بازنشسته ها البته آنهايي كه كم تر از 3 ميليون تومان " يعني زير خط فقر" دريافتي ماهانه دارند در كنار هزينه هاي سنگين زندگي يك درد بي درمان را در سنين كهولت با خود همراه دارند، به نام دندان درد.
پیوندهای مرتبط
1
[2]
[3]
اخبار برگزیده

اخبار و گزارش ها

برنـدهــای بـرتـر

تمامی حقوق سايت متعلق به شبکه خبری ، تحلیلی “GILAN24.IR” می باشد .
حامی موسسه حمایتی کودکان سرطانی (محک)