رئيس دانشگاه علوم پزشكي گيلان، ۱۹مهر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۱

پرداخت معوقات پرسنلي اولويت دانشگاه است

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک ضمن تاکید بر این مطلب که پرداخت ها باید مبتنی بر عملکرد باشد، گفت: پرداخت معوقه های پرسنلی از اولویت های دانشگاه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت فعلی دانشگاه، اظهار کرد: دنبال راهکارهایی برای برون رفت از معظلات فعلی دانشگاه به خصوص در حوزه مالی هستیم اما به نظر می رسد بدون مساعدت سازمان های بالادستی، تحقق این مهم امکان پذیر نباشد. از سوی دیگر تاخیر در پرداخت سازمان های بیمه گر، معضل را دو چندان کرده است.
وی ادامه داد: مدیریت کسورات نقش مهمی در بهبود چالش های مالی دارد، در این راستا استفاده از پتانسیل گروه های مختلف پرسنلی می تواند مثمر ثمر باشد. 
دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک استقرار طرح مبتنی بر عملکرد را جهت ارتقای انگیزه کارکنان حایز اهمیت دانست و گفت: با انجام مداخلات علمی و تدوین برنامه های اصولی می توان روند موجود را اصلاح کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصریح کرد: اعضای نظام پرستاری جزئی از بدنه دانشگاه علوم پزشکی هستند. در این زمینه ایجاد تعامل بیشتر اداره پرستاری با این گروه و استفاده از پتانسیل های این صنف در کارگروه های تخصصی دانشگاه می تواند بهبود وضعیت پرستاری در استان را به دنبال داشته باشد.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه دکتر محمد تقی آشوبی - قائم مقام ریاست دانشگاه، دکتر علی داودی - معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر حسین اتحاد - معاون درمان، با حضور در نشستی از نزدیک با اعضای هیات مدیره نظام پرستاری رشت و برخی از فعالان صنف پرستاری در گیلان دیدار کرد و از نزدیک با مسایل و نیازمندی های این قشر آشنا شد. بهبود وضعیت پرستاران بخش فوریت های پزشکی، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی، پرداخت معوقه های پرستاری، انجام اصلاحات در محاسبات طرح قاصدک، بررسی شرح وظایف کمک پرستاران و جلوگیری از تداخل فعالیت آنها با پرسنل پرستاری، مدیریت نیروی انسانی و تمدید طرح پرستاران برای رفع کمبود نیروی انسانی، از جمله موارد مورد توجه در این نشست بود.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان، دانشگاه علوم پزشكي، پرسنل، معوقات، اولتيت، تاخير،بيمه گري، كسورات، چالش مالي،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است