شهردار رشت: ۹مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲

عملکرد رزمندگان شرطی و بده بستانی نبود

گيلان 24 و نشريه واكنش: مراسم تجلیل از ۸۰ پیشکسوت هشت سال دوران دفاع مقدس گیلان در تالار گفتمان ساختمان تاریخی شهرداری رشت برگزار شد

.

 
 
 
 

سیدمحمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت بابیان اینکه اظهارنظر کردن من با توجه به سابقه جمع جایز نیست گفت:  وقتی شما در انقلاب و جنگ در مبارزه بودید بنده دانش‌آموز بودم.

وی افزود: امیدوارم راه شما را ادامه بدهیم و اهداف رزمندگان و ایثارگران را مطابق با نیازها به روز کنیم.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت دکترثابت‌قدم ایثار  را نیاز  زندگی امروز دانست و گفت: اما گاهی ما این موضوع را فراموش می‌کنیم.

وی بابیان اینکه رفتار و عملکرد رزمندگان شرطی و بده بستانی نبود اظهار کرد: چون ذات کار مادی نبود و فلسفه انجام کار ازخودگذشتگی بود.

شهردار رشت ضمن آرزوی توفیق برای خانواده‌های شهدای مدافع حرم ابراز امیدواری کرد که در انجام‌وظیفه کم نیاوریم.

 

سردار محمدحسین امیرگل مشا‌ور شهردار نیز  با تشکر از تشکیل چنین جمعی گفت: به دلیل خاطرات دور و شیرین رزمندگان خاطرات تلخ فراموش می‌شود

نظام جمهوری اسلامی با اقتدار در حال درخشش است 
 
 
 

سید رضا موسوی روزان عضو شورای شهر به خاطراتی از رزمندگان در مورد حضور خود در سپاه اشاره داشت و  افزود: نظام مشکلات را پشت سر گذاشته و بااقتدار در حال درخشش است.

موسوی روزان با اشاره به مقام والای شهدا گفت:ما برای استخوان‌هایی که به‌ظاهر پوسیده‌شده ارزشی برابر تمام طلاهای جهان قائلیم.

در ادامه مراسم فیلم کوتاهی در مورد شهیدان هشت سال دفاع مقدس نمایش داده شد.

بعد از صحبت‌های شهردار، حجت حیدری از رزمندگان حاضر در جلسه به ذکر خاطراتی از حضورش در جریان دفاع مقدس پرداخت.‌امضای تابلوی یادبود و تجلیل از رزمندگان پایان‌بخش برنامه این مراسم بود.

زهرا رضائي

منبع : گيلان 24

برچسب ها : رشت، شهردار،‌رزمندگان، ثابت قدم، تجليل،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است