دكتر نوبخت خبر داد، ۲شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴

بودجه تجهيز و تعميرات دانشگاه ها تامين مي شود

گيلان 24: معاون رئيس دولت و رئيس برنامه و بودجه كشور در نشست هیأت امنای دانشگاه گیلان از تخصیص اعتبار صد درصدی تعمیر و تجهیز دانشگاه ها خبر داد .

550

پنجمین نشست از دور چهارم هیأت امنای دانشگاه گیلان با حضور دکتر نوبخت و مهندس سلطانی فر دو تن از معاونین رئیس جمهور،دکتر فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری و اعضای حقیقی و حقوقی هیات امنای دانشگاه گیلان برگزار شد که در خصوص بررسی و تصویب بودجه تفصیلی سال ۱۳۹۵ دانشگاه، اصلاح برخی از مواد آيين نامه استخدامي اعضاي هيأت علمي و تصویب  آئین نامه ی ساماندهی مأموریت های خارجی اعضای هیأت علمی بحث و تبادل نظر شد و تصمیم گیری لازم به عمل آمد.

دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان در ابتدای این نشست، گزارشی از عملکرد دانشگاه برای ارتقاء کیفیت در زمینه های آموزشی، پژوهشی و اداری و فعالیت های بین المللی ارائه کرد.

رئیس دانشگاه گیلان در ادامه از مشارکت دانشگاه گیلان در تأسیس صندوق پژوهش و فناوری گیلان و بهبود شاخص ها در دانشگاه گیلان و از جمله شاخص نسبت دانشجو به استاد و نسبت استادان و دانشیاران به کل اعضاء هیأت علمی و نسبت تعداد کارکنان به اعضاء هیأت علمی خبر داد. وی همچنین از حمایت های اعضاء هیأت امنا، به ویژه کمک دکتر نوبخت به دانشگاه گیلان تشکر کرد.

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحثقیقات و فناوری و رئیس هیأت امناء دانشگاه گیلان نیز در این نشست ضمن تأیید روند رو به رشد تحولات در دانشگاه گیلان، از اینکه این دانشگاه به عنوان دانشگاه جامع استان بدون منشعب شدن دانشگاه هایی دیگر از دل آن، توانسته ضمن حفظ کیفیت هزینه های جاری خود را نیز کاهش دهد، ابراز خشنودی کرد.

دکتر محمدباقرنوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و عضو هیأت امنای دانشگاه گیلان، ضمن تشکر از تلاش های دانشگاهیان گیلان اعلام کرد: صد درصد اعتبارات تعمیر و تجهیز دانشگاه ها در تابستان امسال تخصیص داده شده است و به زودی پرداخت می شود.

مهندس مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و عضو هیأت امنای داتنشگاه گیلان نیز در این نشست از دانشگاه گیلان به خاطر توجه به مسئله توریسم منطقه و راه اندازی رشته های مرتبط به دانشکده گردشگری تشکر کرد.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : دكتر نوبخت،‌معاون رئيس دولت،‌دانشگاه گيلان، بودجه، دانشگاه هاي كشور،‌تعمير،‌تجهيز،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است