استاندار گیلان، ۲۹دی ۱۴۰۰ ساعت ۷:۲۲

سرمایه گذاران در گیلان درگیر کاغذ بازی نمی شوند

شبکه خبری گیلان 24: استاندار گیلان معتقد است، با آماده شدن مجوز‌های بی نام، سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در گیلان درگیر کاغذبازی اداری نمی‌شوند.

دکتر اسدالله عباسی در بازدید از واحد‌های تولیدی شهر صنعتی رشت با اشاره به سیاست‌های اقتصادی دولت در حمایت از تولیدکنندگان افزود: در طرح مجوز‌های بی نام، تقریبا تمامی مراحل اداری برای سرمایه گذاری انجام می‌گیرد و سرمایه گذار صرفا باید انتخاب کند که در کدام بخش حاضر به سرمایه گذاری است.
وی با بیان اینکه تاکنون ۲۵ مجوز بی نام در بخش‌های مختلف آماده شده و در انتظار سرمایه گذار است گفت: این مجوز‌ها براساس آمایش سرزمینی، مزایا و فرصت‌های هرمنطقه تنظیم و صادر شده است.
استاندار در ادامه به تسهیل و هموار کردن مسیر برای تولید بیشتر تأکید کرد و افزود: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید جزء برنامه‌های راهبردی دولت در گیلان است.
دکتر عباسی همچنین در بازدید از شرکت دارویی بهورزان و شرکت ایران رادیاتور پشتیبانی تمام عیار از تولیدکنندگان را از وظایف مهم دولت عنوان کرد و گفت: پیگیر مشکلات تسهیلاتی و مشکلات ارزی این شرکت‌ها خواهیم بود.مجوز‌های بی نام؛ راهی برای گذر از کاغذبازی اداری
وی توسعه شهر صنعتی را از دیگر برنامه‌های خود عنوان کرد و بر فعال کردن شرکت‌های غیر فعال و نیمه فعال تأکید کرد.
استاندار گفت: در گذشته زمین‌هایی از شهر صنعتی در اختیار برخی قرار گرفته، اما هیچگونه فعالیت تولیدی انجام نگرفته که باید این زمین‌ها را پس گرفته و در اختیار تولیدکنندگان واقعی قرار دهیم.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : درگیری سرمایه گذاران سرمایه گذاری گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است