نیروهای برق منطقه ای آماده باش هستند ۲۶دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

شرکت گاز گیلان خواستار صرفه جویی شد

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: در حالی که برق منطقه ای گیلان از آماده باش نیروهایش برای شرایط پیش رو خبر داده است، شرکت گاز از مردم خواست در مصرف صرفه جویی کنند.

🔴اطلاعیه مهم؛

با توجه به کاهش شدید دمای هوا و بارش برف در برخی نقاط استان، از کلیه مشترکین گاز بویژه مشترکین محترم خانگی تقاضا می شود تا با مدیریت مصرف گاز، رعایت دمای آسایش (18 الی 21 درجه) و استفاده از لباس های ضخیم و زمستانی در منزل، ضمن کمک به پایداری جریان گاز تمام مناطق استان، شرکت گاز را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر یاری رسانند.


روابط عمومی شرکت گاز استان گیلاندر همین حال دکتر اسدالله عباسی در ستاد مدیریت بحران گیلان با اشاره به پیش بینی بارش برف در این استان، گفت: حضور نداشتن هیچ مدیری در محل کارش در زمان بارش برف، پذیرفتنی نیست.

وی خواستار همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌ها به منظور مدیریت شایسته شرایط شد و افزود: بارش برف و باران به ویژه در نقاط کوهستانی بدلیل حفظ ذخایر آبی در بالادست نعمت الهی است و در جلگه نباید این نعمت به مصیبت تبدیل شود.

استاندار گیلان یکی از نقد‌ها بر عملکرد گذشته در زمان بارش‌های سنگین برف در استان را پیشگیری نکردن و نبود برنامه ریزی‌های لازم در این زمینه عنوان کرد و گفت: نخست باید با برنامه ریزی اصولی از بروز مشکلات پیشگیری کرده و در کنار این موضوع، البته احتمال خسارت هم وجود دارد که باید تلاش کنیم آن را با سرعت برطرف کنیم.

آماده باش مدیران گیلانی برای روز‌های برفی پیش رودکتر اسدالله عباسی افزود: دستگاه‌ها باید با پیش‌بینی احتمال قطع برق و گاز در استان ، برای سوخت دوم نانوایی‌ها برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی اضافه کرد: رفع سریع مشکلات احتمالی ، پیش بینی برای امداد رسانی به بیماران در صورت بسته شدن راه‌ها از طریق دستگاه‌های مربوطه، از دیگر مواردی است که باید آمادگی برای مقابله با آن‌ها وجود داشته باشد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : نیروهای برق منطقه ای آماده باش شرکت گاز خواستار صرفه جویی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است