با حکم استاندار گیلان، ۱۸دی ۱۴۰۰ ساعت ۳:۳۹

سرپرستان فرمانداریهای انزلی و رودسر منصوب شدند

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: با صدور احکامی امیر جانبازی را به‌ عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بندرانزلی و سرپرست فرمانداری رودسر منصوب شدند.

دکتر اسدالله عباسی ، استاندار گیلان با صدور حکمی ، امیر جانبازی را به‌ عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بندرانزلی منصوب کرد.

امیر جانبازی ، معاونت فرمانداری رودسر ، فرمانداری این شهرستان ، فرمانداری لاهیجان ، مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان ، معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان و مشاور رئیس سازمان چای کشور را در کارنامه کاری خود دارد


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در نشست شورای اداری رودسر با بیان اینکه کاستن آلام و مشکلات مردم رویکرد دولت سیزدهم است گفت : تمام اهتمام دولت بر این است که مسائل و مشکلات مردم کاسته تا از این طریق زمینه برای افزایش میزان رضایتمندی مردم بیشتر شود.

حسین مصطفی پور افزود : با وجود همه مشکلات و فشارها مردم همچنان پای انقلاب ایستاده اند و اجازه نخواهند داد دشمنان اهداف شوم خود را عملی سازند.

وی گفت : امروز کسانی که در کسوت مسئولیت قرار دارند باید ارزشمندی و حقوق ملت را محترم بشناسند و هر چه در توان دارند در راه خدمت رسانی به مردم به منصه ظهور برسانند.

امام جمعه رودسر هم در این مراسم افزود : اگر همه مدیران با روحیه جهادی در میدان حاضر باشند مطمئناً گره ها یکی پس از دیگری گشوده خواهد شد

حجت‌الاسلام والمسلمین تقی روحانی گفت : دولت انقلابی و جهادی نشان داده که می تواند از عهده مسائل و مشکلات کشور در حوزه های مختلف بر آید نمونه بارز آن در بحث واکسن می توان اشاره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد صفری نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم ابراز امیدواری کرد فرماندار در بدو فعالیت پایش خوبی بر روی برخی موضوعات مهم در این شهرستان داشته باشد و در جهت رفع مشکلات گام های موثری بردارد.

در پایان این مراسم با تقدیر از تلاش های محمد مهدی مظفری، محمدرضا شهاب زاده به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر معرفی شد.

 .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : سرپرستان فرماندارهای انزلی رودسر منصوب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است