۱۰دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

6روز دیگرآخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: مشمولان پرداخت مالیات بر ارزش افزوده پاییز امسال، تا ۱۵ دی مهلت دارند با مراجعه به درگاه ملی مالیات، اظهارنامه‌های خود را ارائه دهند.

 مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت : مودیان مالیاتی و صاحبان حرف و مشاغل تا ۱۵ دی مهلت دارند با مراجعه به درگاه ملی مالیات به نشانی www.intamedia.ir، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز ۱۴۰۰ خود را به صورت الکترونیکی ارائه کنند.

محسن محمدی پور با اشاره به آغاز اجرای قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده از ۱۳ دی امسال ، افزود: شفافیت مبادلات اقتصادی در کشور، حمایت از بخش‌های تولید و سرمایه گذاری، ساماندهی معافیت‌های مالیاتی، اصلاح فرآیند دادرسی مالیاتی، کمک به توسعه شهر‌ها و روستا‌ها، رفع برخی ایرادات قانون قبل به ویژه در زمینه تسهیل فرآیند انتقال بار مالی به مصرف کننده نهایی، افزایش کارآیی و اثربخشی نظام مالیاتی و کاهش فرار مالیاتی را از جمله مزیت‌های قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده عنوان کرد.

وی با اشاره به امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات پایانه‌های فروش از طریق درگاه ملی مالیات، اضافه کرد: صاحبان ابزار‌های پرداخت‌ها نظیر pos و درگاه‌های اینترنتی می‌توانند اطلاعات خود را با مراجعه به درگاه ملی خدمات الکترونیک به نشانی my.tax.gov.ir مشاهده و ویرایش کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 6روز دیگرآخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است