رئیس‌‌کل دادگستری گیلان، ۲دی ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۲

مسئولان پروژه‌های عمرانی در صورت کم کاری تعقیب می شوند

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: رئیس‌‌کل دادگستری گیلان در بررسی علت تأخیر در ساخت پل غیر هم‌هم‌سطح فومن گفت: مسئولان ساخت پروژه‌های عمرانی در صورت کم کاری تعقیب قانونی قرار می‌شوند.

 حجت‌الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی  در نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در بررسی علت تأخیر در ساخت پل غیر هم‌سطح ورودی شهرستان فومن اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم، عمل به زمان‌بندی‌های اجرای طرح‌ها است و تأخیر در اجرای پروژه‌های عمرانی خسارات فراوانی به دنبال دارد.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با تأکید بر لزوم پاسخگویی مسئولان درباره علت این تأخیرها خاطرنشان کرد: اگر مسئولی بعد از اظهار نظر کارشناسان در روند پیشرفت پل غیر هم‌سطح فومن اخلالی ایجاد کند مورد تعقیب قانونی قرار گرفته و پرونده قضایی برای وی تشکیل می‌شود لذا مسئولان باید در مقابل این تاخیرها پاسخگوی مردم باشند.
رئیس کل دادگستری استان گیلان در چند ماه اخیر با بازدید و بررسی از چندین پروژه عمرانی و صنعتی و خدماتی به خصوص دفع پسماند در رشت و تالش و دیگر مناطق استان ضمن هشدار به دست اندرکارانی که ترک فعل می کنند و کم کاری ها اقدام های خوبی را انجام داده است. شایسته است این تحرکات با شدت و دلسوزی و تعهد بیشتر از سوی ایشان و مقام اجرایی گیلان دنبال شده و تولید کنندگان و مردم به روند مدیریتی گیلان امیدوار شوند. ان شاء الله

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مسئولان پروژه‌های عمرانی در صورت کم کاری تعقیب می شوند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است