به دلیل تخریب کوه و نابودی باغ چای، ۸آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

پیمانکار، دهیار و اعضای شورای یک روستا بازداشت شدند

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: دادستان عمومی و انقلاب لاهیجان از بازداشت پیمانکار، دهیار و اعضای شورای یک روستا به دلیل تخریب کوه و از بین بردن باغ چای خبر داد.

ابراهیم انصاری گفت: در بازدیدی میدانی به همراه رئیس دادگستری لاهیجان از مناطق روستایی مشاهده شد که در یکی از روستا‌های بخش مرکزی لاهیجان نسبت به تخریب کوه و از بین بردن باغ چای و ایجاد شرایط مخاطره آمیز در محل به بهانه تسطیح و تعریض جاده و با هدف برداشت مصالح اقدام شده است.

وی با بیان اینکه در این خصوص بلافاصله در محل پرونده قضایی تشکیل شد ، افزود: به جهت مشهود بودن جرم دستور بازداشت پیمانکار ، دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستا صادر و جهت تکمیل تحقیقات افراد مزبور در اختیار مرجع انتظامی قرار گرفته اند.

دادستان عمومی و انقلاب لاهیجان ادامه داد: در این زمینه بابت ترک فعل صورت گرفته از ناحیه اداره متولی نیز به جهت نبود نظارت بر اقدامات مربوطه بر مجوز صادر شده ، پرونده قضایی تشکیل خواهد شد.

ابراهیم انصاری با بیان اینکه دستگاه قضایی در برخورد با تخلفات قانونی و جرایم صورت گرفته با جدیت و قاطعیت عمل خواهد کرد ، افزود : ضرورت دارد تا کلیه متولیان امر در دستگا‌ها و نهاد‌های مختلف نسبت به اجرای دقیق قوانین و مقررات قانونی اقدام کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : پیمانکار دهیار اعضای شورای ی روستا بازداشت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است