استاندار گیلان: ۱آذر ۱۴۰۰ ساعت ۹:۳۸

تولید کنندگان وارد بروکراسی دست و پا گیر نشوند

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: استاندار گیلان تاکید کرد،نباید تولیدکنندگان نباید وارد بروکراسی های زائد اداری و دست و پاگیر شوند.

وی گفت: مدیران اجرایی و بانکی با حضور میدانی در واحدهای تولیدی، بسترهای لازم را برای تولیدکنندگان فراهم کنند تا آنان بدون دغدغه به امر تولید بپردازند.

دکتر اسدالله عباسی در حاشیه بازدید از مجموعه تولیدی ریسندگی گیلان در نشست بررسی مسائل این واحد، تثبیت در تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: با توجه به انگیزه بالای مدیران این مجموعه در فاز توسعه‌ای و نیز ایجاد خط تولید پنبه و افزایش تعداد اشتغال، باید حمایت های لازم صورت گیرد و جوانان آماده به کار فراخوان شوند.

وی با تاکید بر اینکه نباید تولیدکنندگان وارد بروکراسی های زائد اداری و دست و پاگیر شوند، گفت: مدیران اجرایی و بانکی با حضور میدانی در واحدهای تولیدی، بسترهای لازم را برای تولیدکنندگان فراهم کنند تا آنان بدون دغدغه به امر تولید بپردازند.

نماینده عالی دولت در گیلان هدف از بازدیدها را اعلام حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران و رفع موانع پیش روی آنان عنوان و خاطرنشان کرد: باید تا پایان امسال میزان تحقق شعار راهبردی نامگذاری شده امسال از سوی رهبر معظم انقلاب را اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه طی سه دهه گذشته در واحدهای ریسندگی گیلان شاهد آسیب‌های بسیاری بودیم، افزود: خوشبختانه این واحد تولیدی توانسته تهدیدها را به فرصت تبدیل کند و این عزم باید الگو قرار گیرد.

استاندار گیلان با برشمردن شاخص‌های تولیدکننده موفق و ضرورت تشویق آنان گفت: تولیدکنندگان موفق باید به پشتوانه حمایت‌های تسهیلاتی، نسبت به راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال استان اقدام کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استاندار گیلان ریسندگی تولید کنندگان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است