استاندار گیلان در سیاهکل: ۲۷آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

ایده های نو حمایت و بروکراسی اداری حذف می شود

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: استاندار گیلان اعلام کرد: مدیران باید نسبت به امور شهروندان برنامه محور باشند و مشخص کردن روز شمار برای تحویل طرح های نیمه تمام امری الزامی است.

دکتر اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات سیاهکل که پس از بازدید از چند طرح عمرانی و تولیدی این شهرستان برگزار شد با اشاره به شعار سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در خصوص تحقق این شعار، برنامه داشته باشند و نتیجه فعالیت‌های خود را به مردم اعلام کنند.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت امور به صورت جهادی و میدانی افزود: مسئولان باید برای رفع مشکلات، برنامه محور عمل کرده تا تهدیدات به فرصت تبدیل شود.

استاندار با بیان اینکه نباید مدیران از مسئولیت‌ها و تعهدات شان در خدمت به مردم شانه خالی کنند گفت: از کسانی که فکر و ایده دارند، حمایت می‌کنیم و بروکراسی‌های اداری را از باید سر راه برداریم.

عباسی با تاکید بر ضرورت رفع تمامی موانع بر سر راه تولید با استفاده از راهکارهای قانونی تصریح کرد: نباید هیچ سرمایه گذاری، درگیر بروکراسی‌های دست و پاگیر اداری شده، بلکه راه‌های صحیح و قانونی به روی سرمایه گذار گشوده شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه باید به فرصت‌های شغلی و اشتغالزایی توجه ویژه ای شود گفت: روستاها باید، شرایطی فراهم شود تا محصولات تولیدی روستائیان در همان منطقه و محل زندگی شان عرضه شود تا علاوه بر افزایش اشتغال، رونق روستاها را نیز به دنبال داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات کارخانه سیمان سیاهکل اشاره و تصریح کرد: متأسفانه زیرساخت‌های لازم ازجمله راه ارتباطی در مسیر این کارخانه، فراهم نشده و مردم با مشکلاتی مواجه هستند که لازمست هرچه سریع‌تر این مشکل مورد ارزیابی قرار گرفته و رفع شود.

استاندار گیلان با اشاره به مزیت‌های گردشگری، کشاورزی و دمداری و صنایع سیاهکل گفت: باید این مزیت‌ها شکوفا شده و عوامل بازدارنده در مسیر رشد آنها برطرف شود.

رسول فرخی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل هم در این نشست گفت: اشتغال جوانان سیاهکل باید در اولویت قرار بگیرد و با تقویت شهرک صنعتی و گلخانه ای زمینه ی اشتغال صدها جوان بیکار این شهر فراهم شود.

رحمت حیدری نژاد فرماندار سیاهکل نیز گفت: شهرستان سیاهکل با حمایتهای نماینده ی محترم در حال ترقی و پیشرفت است و گامهای موثری در بحث عمرانی و زیربنایی صورت گرفته که قطعا با حمایتها و عنایات استاندار محترم بیشتر هم خواهد شد.

اسدالله عباسی همچنین امروز در سفرش به سیاهکل، با خانواده شهیدان سردار حمید احمدیان و بهمن قهرمانی دیدار کرد.

وی خانواده معظم شهیدان را چشم و چراغ ملت قدرشناس ایران اسلامی خواند و رسیدگی به آنان و قدرشناسی از صبوری، شکیبایی و ایستادگی آنها را ستودنی عنوان کرد.

همزمان با حضور استاندار گیلان در منزل این شهیدان والامقام، به طور نمادین تابلوی تصویر سردار شهید حمید احمدیان دیلمی رونمایی شد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استاندار گیلان سیاهکل ایده های نو حمایت بروکراسی اداری حذف

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است