۱آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲:۵۴

بخشودگی ۱۱ میلیارد تومانی بهای گاز مشترکان گیلانی

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24:شرکت گاز اعلام کرد: بیش از ۱۱ میلیارد تومان بخشودگی بهای گاز به مشترکان کم مصرف گیلانی در مدت ۹ ماه تعلق گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در این باره توضیح داد : بر اساس مصوبه هیات وزیران درخصوص تخفیف گازبها برای مشترکان کم مصرف و با اجرای این طرح از ابتدای دی ماه پارسال تا پایان شهریور ۱۴۰۰، به بیش از ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار صورتحساب گاز بها، ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ تومان تخفیف یا بخشودگی تعلق گرفت.

حسین اکبر افزود : بر اساس این طرح ، مشترکانی که کمتر از ۲۰۰ مترمکعب گاز در ماه‌های سرد سال مصرف کنند، گاز آن‌ها رایگان خواهد بود و در صورت کاهش ۱۰ درصدی مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال‌های سرد ۹۶ و ۹۷، به قبض گازبهای آن‌ها ، ۱۵ درصد تخفیف تعلق می‌گیرد.
وی اضافه کرد : همچنین بیش از ۲ میلیون مشترک ، معادل ۳۴ درصد مشترکان به دلیل مصرف ماهانه کمتر از ۲۰۰ مترمکعب در این مدت ، مبلغی بابت مصرف گاز پرداخت نکردند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت : هدف از اجرای این طرح نهادینه شدن فرهنگ مصرف بهینه گاز طبیعی در جامعه است و مشترکان گاز می‌توانند با صرف جویی و مدیریت صحیح مصرف از مزایای بخشودگی و کاهش هزینه گازب‌ها برخوردار شوند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : بخشودگی ۱۱ میلیارد تومانی بهای گاز مشترکان گیلانی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است