۲۳مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۲۹

تصویب نهایی افزایش 6 میلیون تومانی حقوق معلمان

شبکه خبری ، تحلیل گیلان 24: معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش ازتصویب نهایی رتبه بندی معلمان روز یکشنبه در خانه ملت خبر داد

احمدی لاشکی معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت:با صراحت و شفافیت تمام اعلام می کنم که همه ما و همه کشور مدیون معلمان عزیز هستیم و باید همه با هم برای ارتقاء عزت و کرامت و منزلت و معیشت معلمان تلاش کنیم.

طبق تاکیدات سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و نظر مساعد و تاکید جناب آقای قالیباف و پیگیری‌های های آقایمنادی و بنا به درخواست ۸۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح رتبه بندی معلمان بدون نوبت یکشنبه این هفته مورخه ۲۵ مهرماه در صحن علنی مجلس بررسی و با لطف و عنایت پروردگار عالم و پیگیری‌های کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصویب خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست. نباید کم‌کاری در سیستم باعث چالش دیگری در آموزش و پرورش باشد و ضروری است صدور ابلاغ و کلاس‌بندی و ساماندهی نیروی انسانی تسریع یابد.

وی با اشاره به انعقاد توافق سه‌جانبه بین وزارت آموزش و پرورش، ثبت اسناد و املاک کشور و بنیاد مسکن خاطرنشان کرد: از اقدامات مؤثری که در راستای سرعت گرفتن سندسازی املاک آموزش و پرورش صورت‌گرفته امضای این تفاهم‌نامه بود.

احمدی لاشکی تصریح کرد: براساس این تفاهم‌نامه اداره ثبت اسناد، املاک و بنیاد مسکن در کارگروهی که به همین منظور تشکیل شده است کمک‌رسان آموزش و پرورش خواهند بود.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش در پایان با اشاره به افزایش بودجه آموزش و پرورش ابراز کرد: مجموعه اعتبارات وزارت آموزش و پرورش و سازمان‌های تابعه آن بدون اعتبارات متفرقه در لایحه بودجه 1400 نسبت به اعتبارات سال گذشته افزایش یافته است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تصویب نهایی افزایش 6 میلیون تومانی حقوق معلمان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است