۱۵خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در گیلان

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: پارسا با اشاره به اینکه حضور و مشارکت حداکثری راهبرد اصلی سازمان بسیج رسانه گیلان در انتخابات ریاست جمهوری است، گفت: یکی از برنامه‌ها در همین راستا، برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» است.


«سرهنگ مهدی پارسا» امروز شنبه، 15 خرداد 1400 در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه انتخابات فرصتی برای تقویت وحدت آحاد ملت و تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی است، گفت: حضور آگاهانه و مدبرانه اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح، زمینه ساز توسعه همه جانبه میهن اسلامی است.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان تصریح کرد: رسانه‌های غربی، در یک عملیات روانی و پروپاگاندای رسانه‌ای، کاهش مشارکت مردم ایران در انتخابات را در اخبار و گزارش‌های خود تبلیغ می‌کنند.
وی اظهار کرد: رسانه‌های جریان انقلاب با هر تفکر و سلیقه‌ای در دایره گفتمان انقلاب باید پای کار آمده و نقشه‌های فریب دشمن که با القای یاس و ناامید کردن مردم ایران انجام می‌شود را نقش بر آب کنند.
پارسا تاکید کرد: بسیج رسانه استان گیلان به منظور مشارکت حداکثری و ترغیب بیش از پیش برای حضور در پای صندوق‌های رأی اقدام به برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در فضای رسانه‌ای استان گیلان برگزار می‌شود.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این رزمایش روز سه‌شنبه، 18 خرداد 1400 از ساعت 8 صبح تا 21 شب برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این رزمایش در سطح پایگاه‌های خبری و تحلیلی، خبرگزاری‌های استان و رسانه‌های مکتوب برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: تولید، تهیه و انتشار خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، گزارش تصویری و ... با موضوع انتخابات و حضور حداکثری از برنامه‌های این رزمایش است

منبع : گیلان 24

برچسب ها : برگزاری رزمایش رسانه‌ای «یک رأی، یک حماسه» در گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است