۵فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۸:۴۷

ساحل بندر انزلی از زباله پاکسازی شد

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بندرانزلی از پاکسازی زباله از منطقه ساحلی غازیان در بندرانزلی خبرداد.

سید فرشید فلاح  درحاشیه این برنامه فرهنگی درساحل غازیان به خبرنگار  ما گفت : این برنامه فرهنگی اجتماعی به همت اداره حفاظت محیط زیست بندرانزلی وبا همکاری شبکه بهداشت ، شهرداری بندرانزلی ، تشکل های مردم نهاد ، کارگروه های اتاق فکر مردمی و  داوطلبین ورزشی این شهرستان پیش از ظهر امروز پنجم فروردین  با رعایت  شیوه نامه های  بهداشتی با جمع آوری زباله ، بخشی از نوار ساحلی این شهرستان پاکسازی شد.
فلاح  با اشاره به لزوم فرهنگ سازی اجتماعی درزمینه کاهش تولید از مبدا زباله و تفکیک پسماند، افزود: نوار ساحلی بندرانزلی بیشتر از نقاط دیگر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد لذا مسافران و شهروندان ضمن بهره مندی آگاهانه از طبیعت با رعایت اخلاق طبیعت گردی و توصیه های زیست محیطی در حفظ محیط زیست کوشا باشند.
با وجود محدودیت ها بهداشتی و توصیه های مدیران کشور و استان های شمالی تعداد مسافران ورودی به استان گیلان در پنج روز گذشته از2 میلیون و 500 هزار نفر گذشته و بخشی از این مسافران به شهر انزلی وارد شده اند. جمعی از مسافران و جمعیت بومی در روزهای تعطیل در ساحل دریا تفریح و خوشحالی کرده و درپایان روز زباله ها را در این ناحیه زیبا رها کردند.!!.
رسول شمالی ورزنده

منبع : گیلان 24

برچسب ها : ساحل بندر انزلی زباله پاکسازی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است