با حضور وزیر نیرو و به صورت ویدیو کنفرانس، ۱۱اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۶

4 پروژه انتقال و فوق توزیع در گیلان بهره برداری می شود

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: چهار پروژه زیربنایی برق در شهرستان های تالش، صومعه سرا، لشت نشا و لوشان با سرمايه گذاري 610 ميليارد ريال و با حضور ويدئو كنفرانسي وزير نيرو و استاندار گیلان افتتاح خواهد شد.

مهندس "بهمن داراب زاده" مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان در این رابطه گفت: 4 پروژه انتقال و فوق توزیع در شهرستان های تالش، صومعه سرا، لشت نشا و لوشان  فردا و در هفته چهل و سوم پویش #هرهفتهالفب_ایران و با حضور مقام عالی وزارت نیرو و استاندار گیلان به صورت ویدیو کنفرانسی با هدف افزايش ظرفيت بارگيري، اصلاح افت ولتاژ و جلوگیری از اعمال محدوديت و افزایش ضریب اطمینان شبکه به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: اشتغالزایی افراد بومی، افزایش رضایتمندی مشترکین خانگی ، امکان توسعه مصرف کنندگان صنعتی وگردشگری ،تأمین برق پایدار مصرف کنندگان صنعتی مجاور و تولید توان واحدهای بادی، حفظ محیط زیست و کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی از دیگر اهداف اجرای این پروژه ها می باشد.
داراب زاده گفت: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها برای 4 نفر به صورت مستقیم و برای 100 نفر به صورت غیر مسقیم اشتغال ایجاد می شود.
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: پروژه افزایش ظرفیت پست 63/20 کیلوولت لشت نشاء، پروژه افزایش ظرفیت پست 63/20 کیلوولت لوشان، پروژه افزایش 313 درصدی ظرفیت پست سیار230/63 کیلوولت تره طول تالش و پروژه احداث پست سیار 63/20 کیلوولت تولمات از پروژه هایی است که افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
وی افزود: علاوه بر این پروژه ها،  3 پروژه دیگر نیز در سی و سومین هفته از پویش هر هفته- الف- ب- ایران به ارزش ۷۴۲ میلیارد ریال با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در دی ماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری رسید.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 4 پروژه انتقال و فوق توزیع گیلان بهره برداری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است