با حضور استاندار گیلان، ۱۰اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱

یک واحد تولیدی دو باره شروع به فعالیت کرد

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: در جریان بازدید استاندار از دو واحد تولیدی و صنعتی نیمه تعطیل در شهر صنعتی رشت، مقرر شد این واحدها فعال و توسعه یابد .

بازدید میدانی استاندار از دو واحد تولیدی و صنعتی نیمه تعطیل در شهر صنعتی رشت، علاوه بر راه انداری مجدد یکی از واحدها زمینه ی اجرای طرح توسعه ای و افزایش 200 فرصت شغلی برای واحد دیگر ایجاد شد .
 
ارسلان زارع امروز ابتدا از شرکت تولید لوازم بهداشتی ایران واقع در خیابان ششم شهر صنعتی رشت بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات مربوط به اجرای طرح توسعه و کمبود نقدینگی مرتبط با سرمایه در گردش این واحد قرار گرفت.
 
پس از آن استاندار در محل شرکت خوراک بسیم شمال در خیابان هشتم شهر صنعتی رشت حضور یافت و پس از بازدید این شرکت، در جریان عمده ترین مشکلات، محدودیتها و فرصتهای پیش روی این شرکت در راستای رونق تولید و اشتغالزایی قرار گرفت.
 
وی در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه این دو طرح تولیدی و صنعتی، جزو 61 طرح جهش تولید استان هستند گفت: مقرر شد علاوه بر تسهیل روند اعطای 200 میلیارد ریال سرمایه در گردش و اعتبارات  لازم برای طرح توسعه، زمینه ی افزایش 200 فرصت شغلی جدید نیز در این واحدها مهیا شود.
 
شرکت تولیدی لوازم بهداشتی ایران با ظرفیت سالانه هزار و 320 میلیون عدد انواع سرنگ های تزریق و سرسوزن های پزشکی و دندانپزشکی اکنون 197 نفر نیرو دارد و قرار است با اجرای طرح توسعه،  این رقم تا 320 فرصت شغلی افزایش یابد.
 
همچنین با آغاز به کار شرکت خوراک بسیم شمال 80 نفر مشغول به کار می شوند و زمینه تولید سالانه 25 هزار تن کنسرو انواع میوه و سبزیجات و کمپوت و آبمیوه مهیا می شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : واحد تولیدی فعالیت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است