روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی رشت ۲۰دی ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۵

رانندگان تاکسی از دریافت کمک معیشتی محرومند!؟

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: چرا وام یک میلیونی و یارانه معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی ماهانه کرونا به رانندگان زحمتکش تاکسی تعلق نگرفته است !

مسئول روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی رشت مرکز استان گیلان در این باره در فضای مجازی اعلام کرده است. رانندگان زحمتکش تاکسی که در شرایط سخت بارانی و برفی و آلودگیهای متعدد محیطی شهری  با همه مشکلات مالی  و روحی در حال جا به جایی شهروندان با کرایه های حداقلی هستند ، ، چرا نباید این وام ها یا کمکهای معیشتی را دریافت کنند.
ساحل فیلسوف در این باره عنوان کرد: این حق تاکسیرانان شریف است که از این وام اندک و کمک معیشتی ماهانه یکصد هزار تومانی بهره مند شوند و  شایسته است مسئولان و دست اندرکاران در این خصوص تجدید نظر کنند.
مدیریت  و کارکنان شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24 و نشریه واکنش هم با رانندگان شریف تاکسی در کلانشهر رشت اعلام همبستگی کرده و خواهان پرداخت وام کرونا و نیز کمک معیشتی برای این قشر محترم است.
رانندگان تاکسی که این ایام با سیلی صورت شان را سرخ نگه می دارند و با هزینه های سنگین نگهداری خودرو  و مخارج زندگی  با داشتن زن و فرزندان واقعا برای جور کردن دخل و خرج خود معجزه می کنند نباید برای دریافت آنچه حق شان است، محرومند بمانند.
مدیریت این دو رسانه از دولت و مسئولان دست اندرکار  ذر کشور و  مرکز استان گیلان می خواهد هر چه سریعتر در این خصوص اقدام کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رانندگان تاکسی رشت وام کرونایی کمک معیشتی روابط عمومی اتحادیه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است