۱۶دی ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۷

9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان گیلان

شبکه خبری گیلان 24: شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی و اجرای مستمر مانورها و دوره های آموزشی توانسته است با نهادینه سازی فرهنگ ایمنی در سطح سازمان، آمار 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه را به ثبت برساند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر ثبت بالغ بر 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه در این شرکت اظهار داشت: یکی از اهداف اصلی شرکت گاز افزایش امنیت خطوط شبکه و توزیع گاز در راستای حفظ پایداری جریان گاز مشترکین می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز حسین اکبر افزود: علیرغم محدودیت های مرتبط با کرونا، در پاییز امسال 10 مانور با حضور بالغ بر 250 نفر  از پرسنل شرکت با موضوعات مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در سطح ادارات گاز استان به اجرا در آمده است.
وی از انجام دوره های آموزشی برای کارکنان با موضوعات عبرت آموزی از حوادث و مدیریت واکنش در شرایط اضطراری در سه ماه سوم سال جاری خبر داد و گفت: دانش افزایی کارکنان در زمینه های مرتبط با HSE موجب افزایش ضریب ایمنی امور و کاهش احتمال وقوع حوادث خواهد شد.

وی در ادامه درخصوص حوادث رخ داده در بخش مشترکین گاز طبیعی، اظهار داشت: در پاییز امسال 7 مورد حادثه مرتبط با گاز در استان گزارش شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 37 درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه بر لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گسترده مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح جامعه تاکید کرد و از همه سازمان های مرتبط بویژه صدا و سیما و آموزش و پرورش درخواست کرد تا همانند سال های گذشته شرکت گاز را درجهت تحقق این هدف مهم یاری رسانند
خدمت بین دانا.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شرکت گاز گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است