رشت و رودبار قرمز هستند، ۱آذر ۱۳۹۹ ساعت ۸:۲۱

مراکز تعویض پلاک دو شهر گیلان تعطیل اند

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان خبر داد، مراکز تعویض پلاک در دو شهر رشت و رودبار قرمز ناشی از ویروس کرونا تعطیل است.

سرهنگ امیر طالبی  در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مراکز تعویض پلاک در شهرستان‌های قرمز استان تعطیل است، اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت دو شهر رشت و رودبار در استان گیلان در وضعیت قرمز کرونایی بوده و مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک آنان تعطیل بوده و کسانی که برای انجام امور مربوط به پلاک خود نوبت اینترنتی دریافت کردند پیام لغو مراجعه به شماره‌های همراه آنان ارسال می‌شود.

وی با اشاره به مدت‌زمان تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز استان گیلان افزود: این تعطیلی بنا بر دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام‌شده و از اول آذر تا اطلاع ثانوی مراکز تعویض پلاک در شهرستان رشت و رودبار تعطیل و ادامه فعالیت منوط به تغییر شرایط این دو شهر است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با اذعان به اینکه از لغو وکالت‌نامه رو به اتمام خودروها در شهرستان‌های رشت و رودبار جلوگیری می‌شود، تصریح کرد: صاحبان این خودروها با مدارک به مراکز تعویض پلاک شهرستان‌های رشت و رودبار مراجعه و با هماهنگی پلیس از لغو وکالت‌نامه آن‌ها تا بازگشایی دوباره مراکز تعویض پلاک شهرستان‌های قرمز جلوگیری شود.

طالبی با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط آموزشگاه‌های راهنمایی رانندگی افزود: تمامی مراکز آموزش راهنمایی رانندگی در تمامی شهرهای استان گیلان از امروز به مدت دو هفته تعطیل بوده و کلاس‌های عملی مربیان و همچنین آزمون‌های رانندگی در سطح شهر برگزار می‌شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان کرونا رشت رودبار مراکز تعویض پلاک تعطیلی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است