۱۷آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۵

صرف آگاهی از مشکلات دردی از مردم دوا نمی‌کند

شبکه خبری گیلان 24: امروز همگان از مشکلات سراوان آگاهند اما آگاهی، دردی از مردم دوا نمی‌کند، امروز با آغاز بادهای پاییزی، بوی بد دفن زباله‌ها در منطقه سراوان مردم سنگر را آزار می‌دهد و این وضعیت قابل‌پذیرش نیست.

محمدرضا احمدی نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به  وضعیت  نابسامان اقتصادی کشور اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های مهم مجلس یازدهم این است که باید صدای مستضعفان بوده و در تراز انقلاب برای آحاد مردم گام بردارد.

 وی با بیان اینکه امروز وضعیت مردم در معیشت، اشتغال و مسکن ملتهب بوده و قیمت اجناس روزبه‌روز افزایش می‌یابد، گفت: مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کند و همواره در تلاش است تا با فشار و سؤال از وزیر صمت جلوی این نابسامانی‌ها را بگیرد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل وسعت مشکلات اقتصادی، باوجود تلاش‌های صورت گرفته  مردم گشایش را در سفره‌های خود حس نکرده‌اند، افزود: هنوز در کشور هستند کسانی که چشم به انتخابات بیرون از کشور دوخته و به‌جای اینکه به توان داخلی اتکا کرده مشکلات را برطرف کنند، مانده‌اند ببینند چه کسی پیروز انتخابات آمریکاست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر سخنان رهبری مبنی بر اینکه سیاست ایران مشخص است و انتخاب هرکدام از نامزدهای انتخاباتی علاج درد اقتصادی ایران نیست، بیان کرد: اگر مسؤولان ما بیش از آن‌که چشم به خارج می‌داشتند به توانایی‌های داخل تکیه کرده و به جوانان اعتماد می‌کردند، امروز سفره‌ها روزبه‌روز تنگ‌تر نمی‌شد.

احمدی با اشاره به مشکلات مردم شهرستان رشت در حوزه زیست‌محیطی تصریح کرد:  امروز همگان از مشکلات سراوان آگاهند اما  آگاهی، دردی از مردم دوا نمی‌کند، امروز  با آغاز بادهای پاییزی، بوی بد دفن زباله‌ها در منطقه سراوان مردم سنگر را آزار می‌دهد و این وضعیت قابل‌پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه موضوع را در سطح وزارت نیز پیگیری کرده است، گفت: از وزیر محترم کشور تقاضا شده تا به اجرای پروژه سایت زباله‌سوز سراوان و همچنین تعمیر و تجهیز سایت تفکیک کود آلی در منطقه لاکان سرعت دهد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : نماینده مردم رشت احمدی زباله

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است