نماینده مردم رشت در دیدار با رئیس بسیج رسانه، ۹آبان ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۰

مسائل و مشکلات جامعه ی رسانه ای را پیگیری می کنم

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس بسیج استان گیلان عنوان کرد: برای حل مشکلات جامعه ی رسانه ای استان دغدغه دارد و به یقین پیگیر پیشنهادهای قابل اجرا در این خصوص خواهد بود.

دکتر محمدرضا احمدی تصریح کرد: از مشکلات و مسائل رسانه های بی اطلاع نیستم و به حل این امور بسیار تمایل دارم، اما منتظر اعلام مطالبات اصحاب رسانه از طریق بسیج رسانه استان هستم.
دکتر احمدی با تاکید بر اینکه رسانه ها باید در چارچوب منافع نظام گام بر دارند، توضیح داد، برای حل مشکلات رسانه ها اخیرا جلسه ای با وزیر  فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و اقای وزیر هم خواستار حمایت از خبرنگاران و حل مشکلات بیمه ای و شغلی و در آمدی این قشر شد.
نماینده مردم رشت در مجلس نسبت به استفاده از خبرنگاران حرفه ای و پر انرژی  در سازمان ها و ارگان ها ابراز علاقه کرد و افزود: در این خصوص منتظر نظر دوستان بسیج رسانه است.
وی با ذکر یک نمونه از اطلاع رسانی اظهار کرد: شایسته خواهد بود در عرصه اطلاع رسانی رسانی ، رسانه های انقلاب پالایش شوند و تهمت و افترا در رسانه ها جایی نداشته باشد. دکتر احمدی در عین حال یاد آور شد: نباید رسانه های داخلی برای شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در خارج از کشور خوراک تدارک ببینند.
این نماینده مردم در خانه ملت بیان کرد: من یک بسیجی و فدایی انقلاب و سرباز ولایت هستم و هرگز از این مسیر تا پای جان کوتاه نخواهم آمد.
در این نشست بر تقویت اطلاع رسانی دفتر دکتر احمدی تاکید و پیشنهادهایی هم ارایه شد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دکتر احمدی نماینده مردم رشت رئیس بسیج رسانه مطالبات خبرنگاران مجلس

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است