استاندار گیلان ، ۸آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۲

تجربه تلخ واگذاری غیراصولی ‌نباید تکرار شود

شبکه خبری گیلان 24: استاندار گیلان با تاکید بر شناسایی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی گفت: تجربه تلخ واگذاری غیراصولی واحدهای تولیدی نباید تکرار نشود.

ارسلان زارع  در حاشیه افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری گیلان ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبراکرم(ص) اظهار داشت: ایجاد خدشه در دین اسلام جزو مهم‌ترین نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.

استاندار گیلان آگاهی و هوشیاری ملت‌های مسلمان به‌ویژه ملت ایران در مقابل توطئه‌های دشمنان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: متاسفانه برخی حاکمان منطقه به‌دلیل عدم بصیرت لازم و دشمن‌شناسی اقدام به عادی‌سازی روابط سیاسی با رژیم اشغالگر قدس کردند.

زارع با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی استان گیلان خاطرنشان کرد: نقدینگی و مشکلات مالی بخش اعظمی از مشکلات واحدهای تولیدی استان را شامل می‌شود که به بانک‌ها نیز مرتبط است خصوصاً بانک‌هایی که این واحدها را تنبیه کردند
نماینده عالی دولت در استان گیلان راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری گیلان را تاثیرگذار دانست و افزود: هدف اصلی ما تسریع در حل مشکلات واحدهای تولیدی استان است و همه مدیران خود را  موظف به حل مشکلات در اسرع وقت بدانند.

زارع رتبه ششم استان گیلان در سرمایه‌گذاری را یادآور شد و خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال همواره به فعال‌سازی واحدهای راکد، نیمه راکد و افزایش ظرفیت اسمی واحدهای فعال در جهت تحقق شعار سال" جهش تولید" تاکید داشتیم.

استاندار گیلان نحوه واگذاری برخی واحدهای تولیدی بزرگ استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تجربه تلخ واگذاری غیراصولی واحدهای تولیدی نباید تکرار نشود لذا واحد موردنظر به شخص مناسبی واگذار شود و آن شخص تضمین کند که حتی یک کارگر را اخراج نمی‌کند و برای افزایش ظرفیت تولید نیز تلاش می‌کند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استاندار واگذاری ها تجربه تلخ مشکلات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است