رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۶آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸

60 هزار شغل جدید در گیلان ایجاد می شود

شبکه خبری گیلان 24: رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، گفت : امسال ۳۰۰ هزار شغل از سوی این ستاد در سراسر کشور ایجاد می شود که با امضای تفاهم نامه در گیلان نیز ۶۰ هزار شغل ایجاد می شود.


محمد مخبر در جمع خبرنگاران شرق گیلان با بیان اینکه برنامه ستاد برای امسال ایجاد ۳۰۰ هزار شغل بوده است، اظهار کرد: از این میزان ۲۰۰ هزار شغل در بنیاد برکت و ۱۰۰ هزار شغل در قسمت های دیگر از جمله دانش بنیان ایجاد شده که تاکنون از برنامه پیش بینی شده جلو هستیم.

وی از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در کشور خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان کشور پرداخت شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به اینکه تسهیلات اعطایی برای بنگاه های خرد، کوچک و متوسط پیش بینی شده و کارهای خوبی در این زمینه در حال انجام است، خاطرنشان کرد: در این راستا در استان گیلان طی سال های گذشته بیش از ۶۰۰۰ شغل ایجاد شد.

مخبردر حاشیه بازدید از کارخانه افشره گلدشت رحیم آباد، همچنین از امضای تفاهم نامه دو ساله با ۱۰ هزار طرح و ۲۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: با این توافقنامه زمینه اشتغال ۶۰ هزار نفر در گیلان فراهم می شود.

وی با بیان اینکه مجموع اشتغال ایجاد شده تفاهم نامه امروز و اقدامات گذشته در استان به ۷۰ هزار شغل خواهد رسید، گفت: به طور کلی محور اصلی کارهای ستاد در بحث اشتغال به ویژه اشتغال خرد، کوچک و متوسط است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گیلان رودسر رحیم اباد ایجاد شغل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است