برای ساخت مسکن ایثارگران، ۲۹مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴

بنیاد شهید و امور ایثارگران استانداری گیلان تفاهم کردند

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از امضای تفاهم نامه با استانداری گیلان مبنی بر ساخت مسکن و ایجاد اشتغال برای خانواده ایثارگران استان خبر داد.

رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر یک روزه به گیلان ضمن شرکت در برنامه های مختلف در نشست امضای تفاهم نامه تامین زمین ، ساخت مسکن ، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان با استانداری حضوریافت.

    معاون رییس جمهور در حاشیه مراسم امضای این تفاهم نامه با استانداری گیلان گفت : با امضای این تفاهم نامه برای تامین زمین و ساخت هزار و 500 واحد مسکونی برای خانواده های ایثارگر استان گیلان اقدام خواهدشد.
    سعید اوحدی ، باتاکید بر گسترش روحیه جهادی و تاسی از فرهنگ ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران سال های دفاع مقدس ، افزود : امضای این تفاهم نامه بر رفع مشکل اشتغال خانواده ایثارگران هم دلالت داشته و با اجرای مفاد آن برای 2 هزار فرزند شاهد و ایثارگر استان گیلان اشتغال ایجاد می شود.
    استاندار گیلان نیز در این نشست گفت : از ظرفیت های مختلف استان برای تامین مسکن و ایجاد اشتغال ایثارگران و خانواده های آنها به خوبی بهره برداری خواهدشد.
    ارسلان زارع به مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی نیز تاکید کرد: این تفاهم نامه به منزله دستورالعمل اجرایی است و مدیران دستگاه ها و ادارات مرتبط برای اجرای مفاد و تعهدات مندرج در آن ملزم هستند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : بنیاد شهید ایثارگران مسکن استانداری گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است