سقف برداشت پول از عابربانک ها تغییر کرد؟ ۲۴مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

احتمالا تا 15 میلیون امکان برداشت است

شبکه خبری گیلان 24: برخی شعب بانکی خبر از تغییر سقف وجه برداشت انتقالی خبر می‌دهند و می‌گویند از ۱۵ مهرماه وجه انتقالی از ۵ میلیون تومان در باجه‌های درجه یک و دو به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

گزارش‌ها از برخی شعب بانکی حکایت از افزایش سقف برداشت انتقالی دارد که بر این اساس، هیأت مدیره برخی بانک‌ها، با افزایش سقف برداشت انتقالی در باجه‌های خدمات بانکی از مبلغ ۵۰ میلیون ریال به سقف‌های جدید خبر داده‌اند.

یکی از متصدیان نظام بانکی گفت: بر اساس بخشنامه‌ای که در ۱۵ مهرماه به شعب ابلاغ شده، سقف برداشت انتقالی در باجه‌های درجه یک و دو از ۵ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

    ابه گفته وی، همچنین در باجه‌های درجه سه و چهار نیز این سقف انتقالی از ۵ میلیون تومان به ده میلیون تومان تغییر کرده است.

در عین حال خبرها حکایت از آن دارد که سقف برداشت نقدی بدون تائید شعب ناظر، کماکان ۵ میلیون تومان است.
نگاه رسانه:
با افزایش ارزش پولهای خارجی  از جمله دلار آمریکا و حتی پول کشورهای کوچک همسایه عربی که چندین برابر شده است و تنزل شدید ارزش پول ملی ، چنانچه اگر در آمریکا باز هم ترامپ سرکار بیاید حیرت نکنید که خودپردازها تا 150 میلیون تومان به شما بپردازند.
شرایطی که امروز ونزوئلا و دو سه کشور دیگر دارند و ارزش پول ما و آنها به حدی با خاک مالامال شده که برخی آن را دستمال می پندارند.!؟
ارزش پول ملی با این سقوط شدید و حقوق دریافتی بازنشسته ها، کارگران و نیروهای شرکتی شرایطی را پدید آورده که بسیاری از خانواده امید به زندگی را از دست داد ه اند و قطعا با گفتار درمانی هم این مشکل حل شدنی نیست.
همین..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : عابر بانک میزان برداشت افزایش

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است