۳۱شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳

قیمت خودروی داخلی سرسام آور است

شبکه خبری گیلان 24: در کشاکش گرانیهای روزانه نیازهای خانواده ها قیمت انواع خودروی دو خودروساز داخلی و دیگر تولید و مونتاژ کننده ها با شتاب گران و گرانتر می شود

جدول که در تصویر مشاهده می کنید، قیمت انواع  خودروی تولیدی  شرکت ایران خودرو و نیز ماشین های چینی و غیر چینی مونتاژ مانند اچ سی کراس و هایما و ....هم چنین پژو 2008 و سوزوکی گراند ویتارا  قابل ذکر هستند.
در این میان خودروهایی مانند انواع 206 هم سرسام آور گران شده اند و به استقبال مردم از پژو پارس این خودرو هم گوی سقبت را از دیگر خودروها ربوده است.
خودروی دنا که ادعا می شود یک ماشین تولید داخلی و نوع پلاس آن " بخشی سهم نمایندگان خانه ملت شد" که قیمت باور نکردنی در بازار پیدا کرده اند به خصوص آنکه امروز یکی از مدیران این شرکت اعلام کرد از این نوع خودروی تعداد کمی تولیدی دارند . از این خبر این گونه  استباط می شود که ثبت کنندگان باید حالا ، حالاها منتظر مانده و بیماری اعصاب بگیرند.
ضعف مدیریت در صنعت خوردوی و وزارت صمت " صنعت ، معدن و تجارت" سالهاست که بیداد می کند و همه از مسئولان دولتی در سطح رئیس دولت تا پایین تر  متاسفانه فقط شعار  می دهند.
خودروی هایما " اس 7 که متقاضی دو سال قبل ثبت نام کرده و باید اکنون در اختیار داشته باشند ، گفته می شود تازه نوبت به اوایل شهریور سال قبل رسیده است.
به راستی در بازار عرضه و تقاضا چه  خبر است ، چه دست های پشت صحنه است ، کسانی با پول و نقدینگی مردم برای در آمد دولت چه می کنند. دولتی ها تصور نکنند که هیچ کسی متوجه تحولات اقتصادی و پولی کشور نیست. فقط شما را به خدا اگر  خودرو دارید بدهید و اگر نه اعلام کنید که مردم در این شرایط سخت تورم و گرانی دچار بیماریهای روانی نشوند- لطفا

منبع : گیلان 24

برچسب ها : قیمت خودروی داخلی سرسام آور است

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است