۲۸شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۸:۰۳

شیوه ثبت‌نام خودرو تغییر کرد

شبکه خبری گیلان 24: سرپرست وزارت صمت گفت: در شش ماه دوم سال، ۱۵۰هزار خودرو توسط دو خودرو ساز به فروش می‌رسد که بخشی از این فروش، فوق العاده است و به کنترل قیمت در بازار کمک می‌کند.

 جعفر سرقینی در مراسم امضاء تفاهم نامه تأمین کود فسفات که در وزارت صمت برگزار شد افزود: ایران خودرو ۱۱۰ هزار و سایپا ۴۰ هزار دستگاه خودرو را تا پایان سال ، پیش فروش و فروش فوق‌العاده در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: با توجه به این که همچنان نحوه توزیع از طریق قرعه کشی است برای کسانی که ثبت نام می‌کنند شرط خاصی در نظر گرفته شده است که در زمان ثبت نام ۱۰ درصد مبلغ را در حسابی واسطه قرار دهند.

سرپرست وزارت صمت تاکیدکرد: این کار با هدف این که، کسانی که واقعاً نیاز به خرید خودرو دارند اقدام به ثبت نام کنند ایجاد شده است و در واقع می‌خواهیم از این که برخی افراد، می‌خواهند شانس خود را برای دریافت خودرو امتحان کنند جلوگیری کنیم


توضیح رسانه:
برخی دوستان و اشنایان که خودرو تحویل گرفته اند ، یارانه نقدی آنها قطع شده است . یکی از همین خانواده ها که بعد از سالها صاحب خودرو شد می گوید،شیرینی خرید خودرو با قطع یارانه زهر مارمان شد. !.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شیوه ثبت‌نام خودرو تغییر کرد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است