استاندار گیلان، ۲۴شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۹

تکمیل پروژه های نیمه تمام استان اولویت است

استاندار گیلان گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در اولویت است و باید پیگیری های لازم در خصوص دو موضوع اعتبارات و اشتغال به طور جدی انجام شود.

دکتر ارسلان زارع در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، تحقق عدالت اجتماعی را در گرو برنامه‌ریزی و تحقق اهداف برای رشد و توسعه اقتصادی دانست و انجام ماموریت‌ها و وظایف هدفمند دستگاه‌های اجرایی را بسترساز توسعه استان خواند.


وی تصریح کرد: تلاش برای تعالی استان باید در راس برنامه ها و فعالیت های مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت برگزاری منظم جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌های گیلان ادامه داد: با وجود آنکه در توزیع اعتبارات عمرانی استانی نسبت به مدت مشابه سال قبل جلوتر هستیم، ولی لازم است نسبت به مبادله موافقت نامه ها، شتاب صورت گیرد.

زارع، سرعت عمل در انجام این مهم را مبنای تشویق دستگاه‌های اجرایی برای اولویت تخصیص ذکر و اضافه کرد: باید مدیریت بهینه منابع مورد توجه مدیران باشد.

وی بر استفاده مطلوب و شایسته از ظرفیت اعتبارات ملی نیز تاکید کرد و افزود: تمامی مسئولان پیگیر جذب اعتبار از وزارتخانه و سازمان های مربوطه باشند.

استاندار گیلان، صرفه‌جویی در انجام هزینه ها را موضوعی عنوان کرد که همواره مورد تأکید است و گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در اولویت است و باید پیگیری های لازم در خصوص دو موضوع اعتبارات و اشتغال به طور جدی انجام شود.

وی تعامل مدیران با یکدیگر را در تحقق اهداف موثر ذکر کرد و افزود: این هم افزایی در کنار همت مضاعف، منجر به شتاب در ارائه خدمات بهتر به مردم و نیز آبادانی استان می شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در اولویت است

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است