درخواست گلمحمدی از پرسپولیس، ۲۲شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۹

11 میلیارد تومان برای دو سال مربیگری

شبکه خبری گیلان 24: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود قرارداد یک ساله خواهان تمدید یک سال دیگر آن شده تا بتواند برنامه‌های بلند مدتش را اجرایی کند.

چند روزی است مطالبی درباره درخواست ۱۰ میلیاردی یحیی گل‌محمدی برای فصل آینده مطرح می‌شود اما در این باره قصه چیز دیگری است.

در این باره یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که یحیی گل‌محمدی پس از حل شدن سوتفاهماتش با باشگاه پرسپولیس، به این باشگاه اعلام کرده تا قراردادش را یک سال دیگر تمدید کنند و از آن جایی که  مبلغ قرارداد فصل آینده این مربی ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است از باشگاه خواسته تا به اندازه همین مبلغ برای فصل آینده نیز دستمزد تعیین شود. یعنی در واقع برای دو سال، گل‌محمدی ۱۱ میلیارد تومان دریافتی داشته باشد. البته در  کنار این درخواست یحیی گل محمدی برنامه دو ساله به باشگاه ارائه کرده که قصد دارد با اجرای آن، موفقیت‌های پرسپولیس را ادامه دهد.

البته مطالبات گل‌محمدی از فصل گذشته هنوز به طور کامل پرداخت نشده که این موضوع با ناراحتی سرمربی پرسپولیس همراه بوده است

نگاه رسانه:
به راستی در دنیای ورزشی به خصوص در مربیگری  و در جهان بازیگری  در ایران و جهان چه خبر است . این اعداد و ارقام  نجومی و بدون کارشناسی که برای قشر  عظیم کارگر و کارمند که اتفاقا بسیاری شان با خرید بلیط در ورزشگاه های " قبل از کرونا" مشوق تیم های صاحب نام از جمله پرسپولیس بودند! چه توجیهی دارد.
پیش از این می گفتند، چون بازیکن  تیم  به علت صدمات جسمی و محدودیت توان بازیگری مثلا 20 تا 30 سال  باید کنار برود بهتر است یک رقم مناسبی به او پرداخت شود که همین رقم مناسب هم بی دلیل نجومی و حیرت انگیز شد..
در عین حال چرا باید یک مربی و سرمربی که می تواند سالهای متمادی " مثلا تا 70 سالگی "  در این نقش فعالیت کند و هر سال 3 تا هشت میلیارد تومان  پول دریافت کند " مقصود فقط مربیان داخلی هستند" بنابراین  اساس این سنگ بنا را چه فرد یا افرادی گذاشتند . البته به نظر می رسد که غیر از دلالها هیچ کسی دیگری چنین توان و فضا سازی را نداشته و ندارد.!
به خاطر داریم که قبل از پیروزی انقلاب از این خبرها نبود و بازیکن ها با تاکسی و وانت بار  کار می کردند و با اندکی در آمد در تیم ملی یا تیم های باشگاهی بازی یا مربی بودند. بعد از پیروز ی انقلاب به یکباره چه اتفاقی در جامعه و دنیای ورزش رخ داد که این رقمهای نجومی به افراد داده می شود حتی اگر تیم را به قعر جدول سقوط دهند.
تیم های تهران سرخ آبی هم اگر موفقیتی دارند بیشتر به خاطر خرید هایشان از میان بازیکنان شاخص شهرستانی است و به نظر می رسد که  کادر مربیگری در این تیم ها کار دشواری داشته باشند که مربی و سرمربی و دیگر اعضا باید این مباللغ هنگفت را دریافت کنند.
شما در این خصوص نظر دارید. - بفرمایید.
mohammadpour3650@yahoo.com
.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 11 میلیارد تومان برای دو ساله مربیگری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است