۲۰شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۱

اولین شماره مجله " واکنش" منتشر شد

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: اولین شماره مجله ی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی " واکنش" به گستره ی استان های گیلان و مازندران منتشر شد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول این مجله اعلام کرد:  نظر به اینکه واکنش یک رسانه مستقل است، سابقه انتشار هیجده ساله دارد و مجوز رسمی آن از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1381 دریافت شد. این نشریه در این سالها به صورت رنگی یا تک رنگ هر هفته " هفته نامه" در سه استان گیلان، مازندران و قزوین حضوری موثر داشت، اما از شهریور سال 1399 همزمان با هفته دولت با حذف استان قزوین و تغییر زمینه فعالیت از سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی  به اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و انتشار ماهانه " پانزدهم هرماه"  نوع فعالیتش را با اخذ مجوز رسمی تغییر داد. مجید محمدپور که هم اکنون پایگاه خبری گیلان 24 را هم در اختیار دارد انتظار دارد با همکاری مردم خوب دو استان شمالی " ماهنامه مجله ای واکنش در بیست صفحه " مسیر رشد و تعالی خود را با هدف آگاهی بخشی به افکار عمومی به درستی  طی کند. وی که نویسنده هشت اثر تالیفی و استاد علوم ارتباطات در گیلان و تهران است و در عرصه فعالیت های رسانه ای نزدیک به چهار دهه تلاش می کند، معتقد است که  یک رسانه خوب ، کیفی و موثر با عقل جمعی و همکاری همه صاحبان فکر و اندیشه و البته سرمایه گذاری قابل توجه برای افزایش شمارگان در یک منطقه یا کشور موفق تر است، مجله ای که برای همه قشرهای جامعه حرفی برای گفتن داشته باشد. به اظهار وی در اولین شماره این مجله بخش اقتصادی با نگاه به زراعت در شمال ، فعالیت های بانوان منطقه ، صفحه شعر و ادبیات به شکلی تازه ، توجه به مناسبت هایی مانند هفته دولت و مطالب این مناسبت، خبرهای اعتقادی و علمی و .....مورد توجه قرار گرفت.  محمدپور تصریح کرد: مجله ی واکنش در شماره بعد به یاری حق در 32 صفحه و بخش هایی مانند فناوری های نو " مجموعه های دانش بنیان، توجه به اخبار میراث فرهنگی، تعاونیهای تولیدی و مردمی،  اخبار بانکها و بخش تولید ات صنعتی ، اطلاعات و آگاهی در بخش قانون معاملات ملکی، اخبار و مطالب دانشگاهی و البته افزودن به تحلیل ها و مطالب حوزه بانوان شمال ایران و سراسر کشور در دستور کار قرار می گیرد و به همکاری و همدلی صمیمانه و مستمر مدیران محترم روابط عمومی و مدیران عامل شرکت ها و موسسات نیاز دارد.
مدیر مسئول مجله واکنش عنوان کرد: از شهریور ماه امسال برای همه شهرستان های استان های گیلان و مازندران " هر شهرستان یک فرد مقیم" بعنوان نماینده  به همکاری دعوت می کنیم که این فرد می توانند یک جوان جویای کار یا از قشر محترم فرهنگیان، دانشگاهیان یا اصناف باشد. برای ارتباط در این باره با ایمیل مدیر مسئول تماس گرفته شود. متشکرم
Mohammadpour3650@yahoo.com
شماره تماس برای جذب نیروی همکار در مرکز هر شهرستان 09125036810

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مجله واکنش اجتماعی اقتصادی فرهنگی گیلان مازندران هفته دولت سال

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است