۲۰شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۶

مردم رشت اهانت به ساحت پیامبر را محکوم کردند

شبکه خبری گیلان 24: مردم مرکز استان گیلان با تجمع در گلزارشهدای این شهر توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس رسول اکرم واهل بیت (ع) را محکوم کردند.

امام جمعه شهرستان بندرانزلی در این مراسم گفت: غرب با شیوه های گوناگون قصد تخریب چهره اسلام  ناب محمدی(ص) را دارد و اهانت به ساحت پیامبر گرامی نیز با همین هدف انجام شد.
     حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالجواد شمس الدین با اشاره به کینه توزی استکبار بویژه آمریکا و فرانسه نسبت به مسلمانان افزود : توهین به شخصیت بی مانندی همچون رسول اکرم (ص) که نقش هدایت انسان ها را برعهده داشت، نشانگر ضعف و ناتوانی آنان در برابر عظمت اسلام عزیز است.
     
    وی همچنین با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ عاشورا در جامعه گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی با تحمل تحریم های ظالمانه آمریکا در مقابل زیاده خواهی استکبار ایستاده است تا پرچم دین مبین اسلام همیشه برافراشته باشد.

    رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نیز در این مراسم گفت: قران کریم و محبت پیامبر گرامی اسلام  روز به روز در حال گسترش است و این امر سبب ایجاد ترس در دل دشمنان دین اسلام شده است.
    حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری افزود: در روزهای اخیر تجمع های مختلفی در سراسر دنیا علیه اهانت نشریه فرانسوی به رسول گرامی اسلام شکل گرفته است و در رشت نیز مردم مومن با حضور در گلزار شهدا نسبت به  این اقدام ناشایست ابراز انزجار کردند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مردم رشت گلزار شهیدا اهانت به پیامبر محکومیت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است