در 2بخش رقابتی و آموزشی" ملی و استانی"، ۲۴مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۷

جشنواره ملی ، استانی انتشارات روابط عمومی برگزار می شود

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: پانزدهمین #جشنواره_ملی_انتشارات_روابط‌عمومی مهرماه سال جاری در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو سطح ملی و استانی از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود.

دبیرخانه پانزدهمین #جشنواره_ملی_انتشارات_روابط‌عمومی طی فراخوانی از واحدهای روابط عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادهای خود در راستای برگزاری باشکوه‌تر این جشنواره دعوت به عمل آورد.

به گزارش شارا به نقل از ستاد خبری جشنواره،جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، بزرگترین سطح رقابتی علمی روابط عمومی کشور است که عرصه ای برای رقابت بین واحدهای روابط عمومی فراهم کرده است.

این جشنواره که برای پانزدهمین سال متوالی توسط #انجمن_متخصصان_روابط‌عمومی برگزار می شود، محملی است که در آن تولیدات و فعالیت های انتشاراتی روابط عمومی های کشور در دو بخش آنلاین و آفلاین در معرض ارزیابی و قضاوت داوران قرار می گیرد.

اين جشنواره كه با هدف آشنايي با اصول و استانداردهاي نشرالكترونيك و مكتوب در روابط‌عمومي و ارائه آثار و تجارب موفق؛ توسعه و ارتقاي سطح توانمندي‌ها و مهارت‌هاي مديران و كارشناسان روابط‌عمومي در حوزه فعاليت‌هاي انتشاراتي و فرهنگ‌سازي مناسب و تكريم و معرفي نخبگان و الگوهاي برتر در حوزه انتشارات برگزار خواهد شد آثار ارسالي روابط عمومي‌ها را در 10 بخش و در دو سطح ملي و استاني مورد ارزيابي قرار مي دهد.

در فراخوان تاكيد شده با توجه به شيوع بيماري همه‌گير #كرونا، ارسال آثار و مستندات مربوطه در تمامي بخش‌ها بايستي به صورت فايل الكترونيكي بوده و ارسال آثار خارج از قالب اعلام شده، از فرايند ارزيابي حذف مي شود.

در اين دوره از جشنواره، دو بخش ويژه «ويروس كرونا» و «حمايت از انتشار آثار علمي در حوزه روابط‌عمومي» در نظر گرفته شده كه آثار منتشره و مرتبط با موضوعات مذكور به صورت جداگانه مورد ارزيابي قرار گرفته و جوايز ويژه‌اي نيز پيش بيني شده است.

علاقه مندان براي دريافت اطلاعات بيشتر از جمله كاربرگ‌هاي ثبت‌نام و شركت در جشنواره به وبسايت #انجمن_متخصصان_روابط‌عمومی به نشاني www.iaprs.ir مراجعه يا با تلفن 66943670تماس بگيرند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جشنواره ملی استان آموزشی انجمن متخصصین روابط عمومی شارا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است