شهردار رشت، ۸مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۶

10 هزار میلیارد تومان پروژه در رشت اجرا می شود

شهردار رشت گفت: بی سابقه ترین تعداد و میزان پروژه های عمرانی در تاریخ رشت با اعتباری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در پنج فصل عنوان شده، اجرا ‌می شود.


وی افزود: پنج پروژه بزرگ از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در رشت با اعتباری افزون بر چهار هزار میلیارد تومان و پنج پروژه بزرگ مصوب شورای اسلامی شهر رشت با اعتباری افزون بر ۵۲۷ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.

حاج محمدی پروژه های سرمایه گذاری را با اعتباری افزون بر ۳/۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و افزود: پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای (اعتبارات ملی) با اعتباری افزون بر ۹۸ میلیارد تومان از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری رشت است که پروژه های بازآفرینی و پروژه های مرتبط با حوزه پسماند را شامل می شود.

حاج محمدی پروژه احداث تراموا را با اعتباری افزون بر ۳۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و گفت: سایر پروژه های شهرداری نیز را با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.

دکتر حاج محمدی در پایان سخنانش از مهندس کوچکی نژاد برای کمک در تامین اعتبارات ملی، تامین قیر، حل مشکل تخصیص بند(و)و... طلب همکاری نمود و درخواست کرد تا با شهرداری رشت در این زمینه ها کمک شود
زهرا رضائی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 10 هزار میلیارد تومان پروژه در رشت اجرا می شود

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است