۵مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۱

توزیع مرغ در مرکز گیلان سهمیه ای شد

شبکه خبری گیلان 24: به دلیل کاهش تولید مرغ در سه ماهه پایانی سال قبل توزیع مرغ در مرکز گیلان سهیمه ای شد.


 یکی از فروشندگان با سابقه مرغ در خیابان 122 گلسار رشت در این باره توضیح داد: اسفند سال گذشته به دنبال شیوع بیماری کرونا بسیاری از تولید کنندگان موفق به جوجه ریزی نشدند و عده ای از آنها به اظهار خودشان به کلی ورشکسته شدند. وی تصریح کرد:  در حالی که تا اواخر دی ماه سال گذشته هر میزان مرغ مورد نیاز فروشندگان در اختیار قرار می گرفت ، از تیر ماه امسال عرضه این محصول به علت کمبود تولید سهیمه بندی شده است. این عرضه کننده هم چنین توضیح داد، یکی از دلایل دیگر عرضه کم ورود دولتی ها به قیمت مرغ است که مثلا خواستند هر کیلومرغ را سه تا پنج هزار تومان ارزان کنند. در این راستا نه تنها ارزان نشد که با کمبود شدید مواجه شده ایم. این عرضه کننده هم چنین توزیع تبعیض آمیز بین عرضه کنندگان گلایه کرد و اینکه این رفتارها موجب نارضایتی فروشندگان و مردم دربرخی مناطق شده است.
در راستای تولید و عرضه و کمبود مرغ هم چنین توزیع تبعض آمیز مسئولان امر چنانچه توضیحی دارند از طریق همین رسانه به آگاه مسئولان استان و مردم برسانند.
هم چنین مردم ، تعاونیهای تولیدی و دیگر فروشندگان مرغ می توانند دیدگاه و نظرات خود را به وسیله شبکه خبری گیلان 24 به افکار عمومی بازتاب دهند.
ایمیل مدیریت رسانه   mohammadpour3650@yahoo.com

منبع : گیلان 24

برچسب ها : توزیع مرغ در مرکز گیلان سهمیه ای شد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است