شعبه ۱۰ اعتبارنامه «دلخوش» را تأیید کرد

شبکه خبری گیلان 24: شعبه دهم برای بررسی اعتبارنامه آقایان «کاظم دلخوش» و «حسین محمدصالح» فرصتی ۳ روزه داشت، به همین دلیل و برای اطمینان بیشتر نسبت به گزارش‌های ارائه شده علیه ۲ نماینده مذکور ۳ نفر را مامور استعلام گزارش‌ها کرد.

🔹این استعلام‌ها به دست آمد و امروز صبح در جلسه شعبه دهم رأی‌گیری صورت گرفت، در نشست مذکور آقای محمدصالحی و خانم الهیان مفصلا توضیحات خود را در بررسی اعتبارنامه بیان کردند، در نتیجه رأی‌‎گیری جلسه امروز آقایان «دلخوش» و «محمدصالحی» رأی اعتماد گرفتند.

سخنگوی شعبه ۱۰ مجلس ادامه داد: طی یک روز استعلام از سازمان آب منطقه، محیط زیست استان و جهاد کشاورزی گرفته شد که در هر ۳ استعلام آمده است زمین مورد بحث در طرح هادی روستا است و ۳ هزار متر سندی که برای خانم ایشان زده شده درست است.

وی ادامه داد: امروز گزارش را دریافت کردیم، رأی‌گیری شد و اعتبارنامه آقای دلخوش تائید شد و قرار بود همین امروز هم خوانده شود ولی با توجه به کمبود وقت به روز یکشنبه موکول شد.
دکتر کاظم دلخوش از نمایندگان فعال مجلس نه تنها برای استان گیلان و شهرستان صومعه سرا که برای خانه ملت در بسیاری از امور از جمله قانونگذاری است و حضور او در این دوره می تواند برای بهارستان برکاتی زیادی داشته باشد..

علیپور خنکداری در خصوص اعتبارنامه حسین محمدصالحی منتخب مردم فریدن گفت: در خصوص آقای صالحی هم باید بگویم بررسی‌ها انجام شد و از شورای نگهبان استعلام گرفته شد، این شورا اعلام کرده است احکامی که برای ایشان صادر شده را بررسی کردیم و موضوعات جدیدی که خانم الهیان گفتند بررسی نکردیم که باز برای ایشان هم استماح کامل صورت گرفت خانم الهیان و آقای صالحی به شعبه آمدند گزارش کامل را دادند و بعضی از همکاران بررسی‌هایی انجام دادند و رأی گیری صورت گرفت و اعتبارنامه ایشان تائید شد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شعبه ۱۰ اعتبارنامه «دلخوش» را تأیید کرد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است