بعلاوه نگاه رسانه،

گوشت و مرغ در ماه رمضان گران نمی شود

شبکه خبری گیلان 24: مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد کشاورزی گفت: گوشت مرغ و گوشت قرمز به وفور در بازار عرضه می شود و هیچ افزایش قیمتی در ماه رمضان نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد کشاورزی گفت: با تمهیدات اندیشیده شده ،گوشت مرغ و گوشت قرمز به وفور در بازار عرضه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

حسن عباسی معروفان افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان از نظر تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز داخلی و وارداتی هیچ کمبودی نداریم و توزیع این اقلام متناسب با تقاضا ادامه دارد.

وی گفت: امروز گوشت گوسفندی شقه ای کیلویی 95 هزار تومان، گوشت گوساله بین 70 تا 75 هزار تومان و گوشت گرم مرغ نیز حدود کیلویی 11 هزار تومان عرضه می شود که پایین ترین سطح قیمت هاست.

عباسی معروفان با درخواست از مردم مبنی بر خرید اقلام پروتئینی به میزان نیاز افزود: هیچ کمبودی در زمینه تامین این اقلام وجود ندارد و توزیع آنها همچنان ادامه می یابد، بنابر این مردم نگران تامین این کالاها نباشند.

وی تصریح کرد: مردم هر زمان که به فروشگاه ها مراجعه کنند مشکلی از نظر تامین این اقلام نخواهند داشت و تا پایان ماه مبارک رمضان هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

اما.......
کسی نیست به این برادر مسئول بگوید، ، گویا شما هم از مدیران دیگر یاد گرفته اند اول گران کنید بعد بگوئید که گران نمی شود.
آقای معروفان  که با این عبارت معروف تر شدید، گوشت گوسفندی و گوساله همین امروز  دوشنبه 18 فروردین ماه  نسبت به 24 ساعت قبل حداقل در استان گیلان و در شهر رشت کیلویی 10 هزار تومان ناقابل گرانترشد.
وقتی قصاب محله مان گفت، گرانی ها در همین 15 رو ز آینده اتفاق می افتد و از ماه مبارک رمضان دیگر گرانی نخواهیم داشت ، همین الان به یاد مصاحبه و جمله شما افتادیم که ......
امروز در حالی که 17 روز تا ماه مبارک رمضان باقی است قیمت بسیاری از مواد خوراکی " بقیه مغازه ها که به فرموده به خاطر کرونا تعطیل است" ، 15 تا 20 درصد گران شده و امکان گرانی در چند روز آینده وجود دارد، برای ماه مبارک جایی نمی ماند که باز هم گران شود.!!/
امان از دست مصاحبه های مسئولان اجرایی و به تازگی مدیران اتحادیه ها و رئیسان اصناف  و .....!!.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گوشت قرمز مرغ ماه رمضان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است